POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


studio WYOBRAZ - wideofilmowanie
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
„Nie zawsze jednak muzyka musi być w filmie "niesłyszalna" dla widza. Niektóre sceny wręcz wymagają takiej sytuacji, aby muzyka przejęła pierwszoplanową rolę.”
Abel Korzeniowski

Jestem Piotr. Mówi się, że to momenty decydują o wspomnieniach. Mam bzika by za pomocą aparatu móc je uchwycić. Lubię spontaniczność i pomysłowość zarówno w kadrze jak i w życiu. Z wykształcenia jestem muzykiem, co ułatwia mi pracę z obrazem. Nasz zespół składa się z młodych, operatywnych osób. Dysponujemy wysokiej jakości aparaturą by zapewnić Klientom jak najwyższej klasy montaż. Najważniejsze momenty Waszej Uroczystości rejestrowane są dwoma najwyższej jakości aparatami DSLR by uwiecznić najcenniejsze przeżycia. Używamy najlepszego sprzętu dostępnego na rynku umożliwiającego filmowanie 4K, FullHD. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego, jednak z dużym entuzjazmem podchodzimy do zleceń z innych miejscowości.

W dniu Waszego ślubu, jestem dostępny tylko dla Was. Nie pytajcie, czy mogę przyjechać wcześniej, nagrać wizytę u kosmetyczki czy fryzjera. Dajcie mi tylko znać gdzie mam być i o której godzinie. ?
Nie martwcie się o czas. Wszystko ustalimy w taki sposób, żebyście Państwo nie musieli się stresować. ?
Proszę o kontakt jeśli chcecie Państwo poznać pełną ofertę.
Posiadam jeszcze kilka wolnych terminów na rok 2017, dzwońcie!

Zachęcamy do kontaktu

Piotr Pieniak
tel.781811304
email:kontakt@wyobraz.pl
http://www.wyobraz.pl