POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


MKadr videofilmowanie
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Oferuję usługi fotografii i filmowania uroczystości rodzinnych i imprez okolicznościowych, takich jak śluby, wesela, chrzciny, komunie, studniówki oraz innych ważnych wydarzeń z życia, które Państwa zdaniem są warte utrwalenia na „taśmie filmowej”.
Wszystko to w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Do Państwa rąk trafia niepowtarzalny i dynamiczny film z interaktywnym menu i podziałem na sceny, spójny reportaż, przemyślane ujęcia, wyselekcjonowane i obrobione zdjęcia.

Profesjonalizm to podstawa mojej pracy. Pracuję na sprzęcie renomowanych firm Sony, Canon. Każdą ofertę dopasowuję do indywidualnych wymagań Klienta.Zdjęcia plenerowe możliwe są w dowolnym zakątku Polski jak również zagranicą, wszystko zależy od Państwa fantazji. Jestem otwarty na Państwa propozycje i pomysły. Posiadam uprawnienia do fotografowania i filmowania w obiektach sakralnych. Zapraszam Państwa do zapoznania się z moimi zdjęciami i filmami. Jeśli spodobały się Państwu moje realizacje zapraszam do złożenia zapytania o wolny termin poprzez formularz kontaktowy. Następnie umówimy się na spotkanie , na którym wspólnie ustalimy scenariusz przebiegu Państwa imprezy.
MKadr
tel.512612602
email:@
http://www.mkadr.pl