POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Filmowanie plus fotobudka
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Filmujemy uroczystość związane z zawarciem związku małżeńskiego już ponad 15 lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni tego czasu pozwala świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie. Młodym parom proponujemy Pakiet Podstawowy, który powstał w oparciu o sugestię dotychczasowych klientów.
Filmujemy jeden dzień wesela. Towarzyszymy młodej parze od przygotowań do zakończenia oczepin. Utrwalamy między innymi: strojenie samochodu ślubnego, ubieranie Panny Młodej i Pana Młodego, Błogosławieństwo, drogę do Kościoła, uroczystość i życzenia. Następnie towarzyszymy młodej parze w drodze do lokalu weselnego gdzie utrwalamy powitanie chlebem i solą, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, krojenie tortu, oczepiny i całość zabawy weselnej. Młoda Para otrzymuje 3 godziny zmontowanego materiału, który jest utrwalony na 3 kompletach płyt DVD oraz 1 komplecie BLU – RAY. W skład pakietu wchodzi również czołówka ślubna oraz zakończenie: sentymentalne, stylizowane na stare kino lub w formie video żartu.
Jako pakiet rozszerzony proponujemy filmowanie drugiego dnia wesela. Ponadto oba pakiety można rozszerzyć o następujące elementy:
- Klip z sesji narzeczeńskiej
- Klip z sesji plenerowej
- drugi kamerzysta podczas uroczystości
- Klip z podziękowań dla rodziców
-wynajem fotobudki
VideoOne
tel.503051386
email:"