POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


FFX Studio
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
FFX Studio to projekt, którego celem jest zapewnienie profesjonalnej oprawy fotograficznej i filmowej różnych pięknych i doniosłych uroczystości. Specjalizujemy się w oprawie ślubów, ale świetnie radzimy sobie również z chrzcinami czy studniówkami. Nie straszne nam wyzwania. Realizujemy zarówno zlecenia kameralne – jak i bale na 500 par. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, chętnie Was poznajemy i słuchamy – by produkt finalny naszej pracy jak najlepiej spełniał Wasze oczekiwania.

Bardzo ważna jest dla nas jakość oferowanych usług – dlatego ciągle poszerzamy nasze kwalifikacje oraz zaopatrujemy się w coraz lepszy sprzęt. W pracy staramy się być niewidoczni, mając świadomość doniosłości chwil, których jesteśmy świadkami. Z szacunkiem podchodzimy również do innych pracujących ekip.

Naszą misją jest uchwycenie i utrwalenie emocji – byście mogli wracać i wspominać piękne chwile oraz radość i wzruszenie im towarzyszące. Nie kreujemy rzeczywistości – ale zawsze chętnie służymy radą i doświadczeniem.

Poniżej kilka słów o poszczególnych członkach naszej ekipy:ANDRZEJ
Właściciel firmy: FFX Studio
Operator kamery, montażysta, fotograf, retuszer zdjęć
Specjalizacja: zarządzanie projektami związanymi z filmem i fotografią ślubną
Posiadacz Certyfikatu Akademii Filmu Ślubnego w zakresie realizacji filmu ślubnego
oraz Dyplomu Akademii Filmu Ślubnego w zakresie stabilizacji, zaawansowanej korekcji koloru oraz fachowej rejestracji i postprodukcji dźwięku

„Wybierz pracę którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”

Ja mam to szczęście, że znalazłem dla siebie pracę, która mnie pasjonuje i sprawia ogromną satysfakcję. Mam 5-letnie doświadczenie w branży – ale nadal do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Staram się poznawać potrzeby klientów, by jak najlepiej im sprostać. W swoim studio współpracuję z ludźmi, którzy – tak jak i ja – do pracy podchodzą z zaangażowaniem i ogromnym zapałem.

KRZYSZTOF
Fotograf, operator kamery, specjalista od dźwięku i efektów specjalnych
Specjalizacja: reportaż ślubny, fotografia studyjna

Fotografia została stworzona żeby zatrzymywać chwile. W przypadku ślubów są to najważniejsze chwile w życiu. Dlatego powierzenie mi tego zadania jest dla mnie powodem do dumy i satysfakcji. W pracy staram się być niezauważalny, pozwalam żeby wydarzenia toczyły się swoim biegiem i skupiam się na tym, żeby uchwycić ich esencję.

JOLANTA
Fotograf, retuszer zdjęć
Specjalizacja: reportaże ślubne, fotografia plenerowa, portrety

Fotografia ślubna oraz plenerowa to przede wszystkim wrażliwość, emocje i umiejętność uchwycenia piękna chwili. Wymaga od fotografa kreatywności i wyczucia, jak również zaufania i otwartości na drugiego człowieka. Są to cechy, na które w mojej pracy kładę największy nacisk, gdyż dzięki temu wspólnie możemy wyczarować niezapomniane kadry. Reakcja klientów, gdy widzą efekty wspólnej pracy dają mi potwierdzenie, że podążam we właściwym kierunku.
FFX Studio
tel.513973930
email:@
http://www.ffxstudio.pl