POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Foto-Video Art.ślub 2 kamerami lub lustrzankami
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Firma FOTO-VIDEO ART. Sławomir Kędziera istnieje od 1988 r. z siedzibą w Hrubieszowie. Od początku swojej działalności specjalizuje się w usługach foto-video tj. produkcją filmów i nagrań video różnych uroczystości i imprez a w szczególności ślubów, komunii, studniówek.
Posiadamy własne laboratorium Fujifilm, dzięki czemu zdjęcia wykonujemy od początku do końca w naszej firmie. To sprawia, że są dopracowane na każdym etapie obróbki. Podobnie jest z nagraniami video. Dzięki najnowszym kamerom Sony zapisującym w formacie FULL HD oraz 3 stacjom edycyjnym Edius 6.05 mamy nieograniczone wprost możliwości obróbki filmów.
Fotografujemy pełno-klatkowymi lustrzankami firmy Canon 5 D Mark III .
W zależności od upodobań i wymagań klienta filmujemy lustrzankami Canon. Obszar naszej działalności to nie tylko miasto Hrubieszów ale cały południowo-wschodni region Polski. Pracujemy w najnowszych cyfrowych technikach foto-video.

Wyróżniamy się spośród konkurencji niekonwencjonalnie nagraną pamiątką ślubną na płycie Blue-Ray w formacie Full HD, zdjęciami w foto-albumie oprawianymi w skórze, foto-książkami oraz fotografiami na płótnie w bardzo dużych formatach oprawianych w ramy.


Prowadzimy sprzedaż artykułów ślubnych t.j zaproszenia, podziękowania,dekoracje, gadżety, strzelające tuby, lampiony szczęścia i wiele innych.

Zajmujemy się własną produkcją foto-gadżetów t.j. zdjęć i napisów na kubkach, koszulkach, poszewkach, puzzlach, brelokach itp.

Zapraszamy!

Sławomir Kędziera
FOTO-VIDEO ART
tel.604110694
email:fotovideoart@op.pl
http://www.fotovideoart.hrubieszow.info