POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Videomim- wideofilmowanie i fotografia
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Świadczymy usługi filmowania oraz fotografowania.

Ślub, Pierwsza Komunia Święta, Chrzest, Studniówka to najważniejsze a zarazem niepowtarzalne wydarzenia w życiu każdego człowieka. W związku z tymi wydarzeniami realizowane przez nas zlecenia mają niepowtarzalny urok. Zajmujemy się tym, co potrafimy najlepiej, czyli reportażami. Wyróżniają nas efekty naszej pracy - filmy i zdjęcia.

Naszą dumą jest zadowolenie klienta.
Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2004 roku. W ciągu tego czasu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie które w połączeniu z wiedzą i profesjonalnym zapleczem sprzętowym daje gwarancję najwyższej jakości usług. Nasza siedziba mieści się w Chełmie ale usługi videofilmowania i fotografii realizujemy w całym kraju.

Aby realizowane ujęcia były bardziej atrakcyjne korzystamy z dodatkowych urządzeń takich jak: kran filmowy, steadicam i slidekamera. Dzięki temu nasze filmy charakteryzują się ciekawymi, płynnymi i bardzo dynamicznymi ujęciami.

W kościołach i na salach stosujemy zaawansowane metody zapisu stosując odpowiednie rejestratory dźwięku. Metoda ta pozwala osiągnąć rewelacyjny efekt końcowy. Dźwięk zarejestrowany z rejestratora jest synchronizowany z dźwiękiem z mikrofonów zainstalowanych na kamerze.


Polecamy filmowanie na dwie kamery. Video reportaż realizowany przez dwóch kamerzystów jest bardziej atrakcyjny, gdyż operatorzy mogą znajdować się w różnych miejscach akcji i tą samą scenę można przedstawić z kilku ujęć jednocześnie.


Podczas całego reportażu operatorzy i fotograf są praktycznie niewidoczni. Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo jak najmniej czuli naszą obecność,, w miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów "reżyserowania" wydarzeń, na rzecz bycia ich obserwatorem.

VIDEOMIM Mariusz Niemiec
tel.509908554
email: videomim@o2.pl
http://www.videomim.nazwa.pl