POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Wideofilmowanie lustrzanki cyfrowe
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
itamy na stronie „Video Fan”, Wideofilmowanie – Fotografia. Firma Video Fan mieści się w Białej Podlaskiej i istnieje od 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się usługami wideofilmowania, a od kilku lat wychodząc naprzeciwko zapotrzebowaniu klientów uruchomiliśmy dodatkowy punkt w Warszawie oraz wprowadziliśmy usługę profesjonalnej fotografii.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji filmów i fotografii ślubnych wypracowaliśmy metodę pracy z klientami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań klientów. Staramy się zrobić wszystko byście Państwo jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów „reżyserowania” wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem. Kierujemy się dokładnością rejestracji materiału, precyzję montażu i estetyki efektu końcowego. Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie.
Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego i wymagającego klienta wprowadziliśmy usługę nagrywania za pomocą lustrzanek cyfrowych co daje całkowicie inną plastykę i jakość obrazu i powoduje że film uwieczniający Państwa uroczystość nabiera całkiem nowego wymiaru.
VideoFan
tel.503100581
email:mwieliczuk@wp.pl
http://www.videofan.com.pl