POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Videofilmowanie - LUXFILM
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Moje produkcje tworzone są indywidualnie dla klienta, powstają w oparciu o jego potrzeby i wizje - dlatego od początku zawsze stawiam na doskonały kontakt i współpracę w trakcie realizacji produkcji.

Stawiam na jakość i nowatorstwo ! Doskonale wiem, że wizja i pomysł musi być wspierana przez najnowsze technologie. Zdjęcia filmowe realizuje za pomocą kamery Canon, która rejestruje materiał w formacie DVCAM i High Definition (1920x1080).

Finalny materiał po etapie postprodukcji (montażu) zapisywany może być w formacie High Definition na krążku DVD, który zawiera profesjonalnie wykonany authoring (płyta DVD z menu i rozdziałami).

Ślub jest jedną z tych chwil w życiu, które koniecznie trzeba upamiętnić i uwiecznić rejestrując techniką wideo lub upamiętnić na zdjęciach fotograficznych. Jest to wspaniała pamiątka.

Tworzę filmy wideo na ślubach, weselach i innych uroczystościach. Wykonuję reklamy dla firm oraz reportaże z różnych ważnych wydarzeń.

Moje filmy powstają w oparciu o potrzeby i wizje klienta. Od początku stawiam na doskonały kontakt i współpracę w trakcie ich realizacji.

Filmy wideo wykonywane są w technologii cyfrowej HD. Mogą być zapisane na nośniku DVD lub Blu Ray. Dzięki komputerowemu montażowi obrazu i dźwięku powstanie nagranie na najwyższym poziomie, wzbogacone efektami montażu.

Stawiam na jakość i nowatorstwo !
Doskonale wiem, że wizja i pomysł musi być wspierana przez najnowsze technologie.

Wybór odpowiedniej scenerii i aranżacji do filmu każdorazowo będzie poprzedzać długa dyskusja i konsultacja z odbiorcą, wskutek czego sam klient stanie się w dużej mierze reżyserem filmu, który jest dla niego bardzo ważny, szczególny, wyjątkowy.

Zapewniam, że tak zrealizowany film nawet po wielu latach nadal będzie stanowił doskonałą pamiątkę.

Zapraszam do kontaktu!
LUXFILM
tel.665592588
email:studio@luxfilm.pl
http://www.luxfilm.pl