POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Fotofilmy - Filmowanie i fotografowanie. Dron - filmowanie z lotu
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy zgranym zespołem filmująco - fotografującym, współpraca podczas pracy to podstawa spokoju i nie przeszkadzania w trakcie robienia zdjęć czy filmu. Jeżeli szukasz takiego zespołu to dobrze trafiłeś.

Ślub i wesele bez kamerzysty to stracone wspomnienia. Film pokaże nam ruch i zabawę, emocje towarzyszące podczas uroczystości w kościele i na sali weselnej, radość i wzruszenie. To jest uzasadnienie aby wybrać na swoją uroczystość kamerzystę. Zapraszamy Młode Pary do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę.
Filmujemy kamerami SonyHD i aparatem Panasonic FullHD, do płynnych ujęć podczas ruchu stosowany jest FlyCam, statyczne ujęcia w kościele to zasługa statywu, dźwięk zapisywany oddzielnie na rejestratorze audio.

Fotografia to moment robienia zdjęć szczególny i trudny. Aby uchwycić odpowiedni moment potrzeba czasu i doświadczenia a nawet i nieraz kończenia szkół aby wiedzieć co i jak uchwycić w obiektywie aparatu.

Filmowanie z drona. Do naszej usługi filmowania wprowadziliśmy również filmowanie dronem. Takie ujęcia z powietrza dają niepowtarzalne ujęcia. Do pewnego czasu stosowane tylko w produkcjach filmowych lub w TV. U nas też jest już to możliwe.

Dojazd do 100 km od miejsca siedziby Foto-Video - gratis !!!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą na twojej uroczystości to zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę, z nami można się dogadać. Pamiętaj, wybierając pakiet foto i video jest taniej. Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj termin. Podczas kontaktu z nami podaj skąd się dowiedziałeś o nas. Na życzenie za dodatkową opłatą oferujemy atrakcję na weselu "Foto-Video budkę". Zapytaj o szczegóły oferty, napisz lub zadzwoń. Zapraszamy.
Wolne terminy w 2017 i 2018 roku.
Fotofilmy
tel.505255725
email: fotofilmy@o2.pl
http://www.fotofilmy.pl