POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Fotograf i Kamerzysta + dron | Najlepsza kompleksowa obsługa
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zajmujemy się kompleksową obsługą wesel w zakresie fotografowania i filmowania z ziemi jak i z powietrza. Nasz zespół to doświadczona 3 osobowa grupa która już od ponad pięciu lat zajmuję się tym co umie robić najlepiej. Dwóch fotografów, kamerzysta oraz doskonała komunikacja to gwarancja najlepszego reportażu weselnego. Zleć kompleksową obsługę Twojego wesela jednej firmie i zobacz jakie odniesiesz dzięki temu korzyści !

CENY JUŻ OD 2000 ZŁ - jednak proponujemy poniższy pakiet

W ramach naszego pakietu z przyjemnością uwiecznimy oraz przygotujemy wspaniałą pamiątkę. Uwiecznione zostanie :

- przygotowania
- ceremonia
- pierwszy taniec
- przyjęcie weselne
- tort
- oczepiny
- rejestracja video do godziny 1.00
- teledysk
- nielimitowana ilość zdjęć
- 3 płyty DVD bądź pendrive
- a co najważniejsze zadowolenie klienta ze współpracy
PAKIET JEST W PEŁNI WYMIENIALNY I MODYFIKOWALNY

ZADZWOŃ I STWÓRZ WŁASNY PAKIET

Koszt kompleksowej obsługi to 3800zł -także pakiet jest naprawdę ciekawy :)
Oprócz tego film będzie udostępniony również na wirtualnym dysku. Pozwoli to podesłać linka z pamiątką swoim gościom weselnym aby w zaciszu swojego domu mogli na spokojnie powspominać wspólnie spędzone chwile.


Fotoksiążka gratis !
Dojazd na terenie całej Polski gratis !
Prezent niespodzianka od firmy


Filmowanie i fotografowanie z powietrza z powietrza
Usługa ta jest nowością na polskim rynku ślubnym. Połączenie najnowszej technologii z tradycją daje niesamowity efekt. Dron ma ruchomą głowicę oraz może wykonywać ujęcia z dowolnej wysokości oraz kątu co daje tak naprawdę nieograniczoną możliwość kadru. Wstawki z powietrza stanowią doskonałe uzupełnieni tradycyjnego reportażu z wesela. Współpraca w ramach jednej firmy pozwoli na uniknięcie błędów w komunikacji na poziomie fotograf- kamerzysta - JEST TO BARDZO WAŻNE !

Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni ?
Dzięki wzorowej obsłudze klienta, stały kontakt z Parą Młodą przed jak i po wykonaniu zlecenia dokładnie wiemy jakie są oczekiwania i wyobrażenie na temat reportażu weselnego. Sondaż przeprowadzany w trakcie spotkania z klientem pozwala nam w pełni usatysfakcjonować klienta.

Jak to robimy ?
Bezpiecznie
U Nas mają Państwo pewność, że zlecenie zostanie wykonane w pełni profesjonalnie. Przejrzysta i czytelna umowa daje gwarancje wykonania zlecenia w oczekiwanym zakresie. Masz pewność, że będziemy gotowi do realizacji Twojego zlecenia, nigdy nie zdarzy się sytuacja w której fotograf zrezygnuje ze zlecenia parę dni przed weselem.

Wygodnie
Zlecając nam obsługę zlecenia masz pewność że fotografie jak i reportaż weselny będą ze sobą spójne. Dojeżdżamy na terenie całej Polski. Niemal natychmiast otrzymujesz obrobione zdjęcia gotowe do umieszczenia na Twój profil społecznościowy.

W pełni profesjonalne
Jesteśmy w stałym kontakcie. Na wszelkie maile, telefony reagujemy niemal natychmiast. Wybierając nasz zespół możesz spokojnie zająć się swoimi gośćmi na weselu. 2 fotografów oraz kamerzysta daje gwarancję, że nic co ważne nie umknie przed naszym obiektywem.

Na jakim sprzęcie pracujemy ?
Zajmujemy się filmowaniem z powietrza jak i z ziemi w technologii minimum FULL HD kamerą Canon 5D Mark II. Filmowanie z powietrza odbędzie się za pomocą drona Phantom III Profesional .

Referencje i doświadczenie
Na życzenie podeślemy dla Państwa referencje oraz kontakty do par z którymi już współpracowaliśmy. Nasz zespół to ponad 5 lat doświadczenia oraz ponad 80 zadowolonych klientów.
Rodzaj:
Sky Dron
tel.690050049
email:biuro@sdron.pl
http://www.sdron.pl