POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Indywidualny Film Ślubny
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zajmujemy się wideofilmowanie ślubów oraz wesele z naciskiem na indywidualność każdego nagrania. Nie powtarzamy schematów. Każdy aspekt naszego filmu jest dopieszczany w najmniejszych detalach.

Co nas wyróżnia od innych?

To, że wkładamy w to co robimy całe serce. Nie ma nic lepszego od momentu oglądania filmu Młodej Pary u nas gdzie to wtedy miesza się śmiech przy teledyskach weselnych ze łzami szczęścia przy teledyskach ślubnych oraz końcowych. Młodzi mają niezapomnianą pamiątkę a nasz cieszy wykonana praca.

Posiadamy kilkudziesięcio letnie doświadczenie ale kogo to obchodzi? Idziemy z duchem czasu a nasze firmy same świadczą o naszych umiejętnościach.

Kto najbardziej skorzysta?

1. Wiesz, że musisz to mieć, gdy poszukujesz sprawdzonego kamerzystę, który przedstawi historię Waszego dnia.
2. Skorzystają na tym zdecydowani narzeczeni, którzy szukają wyjątkowej pamiątki z ich ślubu i wesela.

Co konkretnie otrzymasz?


• Pamiątkę, która przedstawi kadry, których sami nie mogliście wtedy dostrzec. Piękną historię, dwojga zakochanych osób.

• Kreatywne ujęcia oraz utrwalenie tych chwil, które już nie wrócą. Wszystko w odpowiedni sposób.

• Nowoczesny montaż, bez tanich animacji i masy efektów. Stawiamy na prawidłowe utrwalenie chwil, idealne skomponowanie kadrów wraz muzyką, po to aby nawet po latach wracać z chęcią do filmu, który nadal będzie na czasie.

Jakich efektów można się spodziewać?

Masz wrażenie, że wszystkie są takie same? Wasz nie będzie.

Nieszablonowego filmu, dopracowanego w każdym detalu, w pełni konsultowanego z Wami.

Nie reżyserujemy! Piękne chwile już są, wystarczy je wydobyć. Każdy dzień jest inny – Wasz też, i to będzie widać w nagraniu.

Oryginalne kadry, romantyczne spojrzenia oraz uśmiechy wszystkich gości.

Wasz film będzie inny od pozostałych bowiem kroimy go na Waszą miarę. Klimat Waszego dnia jest jedyny. Dodatkowo dzięki ankiecie online dostosujemy go właśnie pod Wasze gusta i upodobania.

Czym jest nasz reportaż video?

To można porównać do… romantycznego filmy ale bez smutnych scen. To szczególnie ważne, ponieważ w branży video liczy się indywidualne podejście i jednocześnie umiejętność uchwycenia w należyty sposób najważniejszych i niepowtarzalnych chwil. Tutaj nie ma dubli jak na planie filmowym.

Mimo bogatego zaplecza sprzętowego jesteśmy jak najmniej zauważalni. Nie angażujemy Młodej Pary oraz gości do produkcji filmu.

Dlaczego warto wybrać nas?

W ciągu 15 lat przepracowaliśmy tysiące godzin z materiałami video ale największym osiągnięciem jest dla nas blisko 300 opinii zadowolonych klientów. Mając takie doświadczenie i opinie musimy to robić dobrze.

Możesz skorzystać z firmy, która stworzy dla Was niepowtarzalną pamiątkę z gwarancją wielu uśmiechów oraz wzruszeń na lata, a możesz zaryzykować utratę czasu, pieniędzy oraz nerwów.

Co zrobić teraz?
1. Czasami trzeba podjąć konkretną decyzję, która ma na celu wybranie możliwie najlepszych operatów na ten dzień. W tej propozycji podałem większość korzyści, dlaczego warto skorzystać z naszych usług wideo. To właśnie ten najlepszy moment, by wybrać własny powód, dla którego rozpoczniemy współpracę teraz.
2. Zadzwoń bądź napisz, aby zobaczyć nasze produkcje i zobaczyć indywidualną propozycję współpracy.
videopiksel
tel.505780835
email:biuro@videopiksel.pl
http://www.videopiksel.pl