POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Kamerzysta na wesele FULL HD, Fotografia Ślubna, DRON 4K
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
PAUL FILM VIDEO PRODUCTIONS tworzą ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży filmowej i reklamowej. Nasze doświadczenie pozwoliło nam poznać tajniki tego fachu, nabyć niezbędną wiedzę, a co za tym idzie profesjonalizm.

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę związaną z filmowaniem i fotografowaniem uroczystości rodzinnych, takich jak: śluby, wesela, sesje plenerowe oraz inne imprezy okolicznościowe.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji, który rejestruje najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Podczas wideofilmowania stosujemy mikrofony bezprzewodowe, system stabilizacji obrazu FlYCam, statywy. Działamy na terenie całego kraju.

Fotografia ślubna nie jest tylko jedną z odmian fotografii, żeby uchwycić tak niezwykłe chwile, trzeba oddać się tym emocjom jakie towarzyszą podczas ślubu. Zdjęcia ślubne zarówno we wnętrzach jak i w plenerze wymagają od fotografa nie tylko dobrego warsztatu, ale także artystycznego podejścia do tematu.

Nasz fotograf i kamerzysta uchwyci atmosferę, esencję Waszej uroczystości w sposób dyskretny i zapewniający gościom pełną swobodę podczas ceremonii, jak i zabawy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i galerii filmów, które najlepiej zobrazują jakość wykonywanych przez nas usług.
Do zdjęć i filmów podchodzimy z zaangażowaniem. Nasze fotografie pokazują dwa różne spojrzenia, dzięki temu cechuje je wyjątkowość i niepowtarzalność. Okiem obiektywu rejestrujemy Wasze emocje, Wasze szczęście i Waszą radość, robimy to naprawdę dobrze. Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia ślubne, ale cała oprawa dla uwiecznienia tego niezwykłego dnia.
Często na zdjęcia ślubne dla młodej pary wybiera się niezwykłe wnętrza, aby w ten sposób podkreślić ten doniosły moment.
Nasi klienci mają możliwość dopasowania odpowiedniej formy prezentacji materiałów wideo.
Oprócz standardowej relacji filmowej z całej ceremonii, oferujemy Państwu dodatki, które wzbogacą film. Kładziemy duży nacisk na montaż materiału, tak aby każdy fragment był interesujący. Film kierowany jest dla ludzi, którzy wolą bardziej złożone formy z odrobiną baśni, opatrzone bogatą formą wizualną.
PAUL FILM VIDEO PRODUCTIONS
tel.603623063
email:video@paulfilm.pl
https://www.paulfilm.pl