POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Nowy wymiar filmów ślubnych
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy grupą młodych ludzi których połączyła wspólna pasja – tworzenie filmów. Świadczymy usługi w zakresie produkcji filmowej oraz fotografii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia naszych prac w dziale realizacje. A oto skład naszej załogi:

Bartek
Fotograf, operator kamery. Pomysłodawca i założyciel VivoStudio. Koordynuje realizację wszystkich projektów oraz pracę całego zespołu. Odpowiada za kontakt z Klientami. Słuchacz Akademii Fotografii, absolwent szkoły aktorskiej LartStudiO w Krakowie. Ukończył studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Interesuje się sztukami walki, strzelectwem, uwielbia jeździć motocyklem oraz gotować.


Maciek
Operator kamery, montażysta. Absolwent szkoły filmowej Akademia MultiArt. Montaż jest nie tylko jego spełnieniem zawodowym ale przede wszystkim pasją. Na co dzień montuje reklamy, relacje z wydarzeń, udziela się na festiwalach; OFF CAMERA, ETIUDA & ANIMA. Lubi dobrą muzykę i kino.


Sylwia
Operator kamery, montażysta. Ukończyła studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Jej hobby to muzyka i taniec. Lubi podróżować, chodzić po górach i jeździć na rolkach.


Darek
Operator kamery. Jego zainteresowania to informatyka, technologia i muzyka. W wolnych chwilach gra na gitarze, perkusji i śpiewa.


Dawid
Operator kamery. Uwielbia jeździć na snowboardzie oraz podróżować.


Filp
Fotograf, grafik. Na zlecenie współpracuje z portalem terazhuta.pl oraz
nowohuckim dwutygodnikiem ”Lodołamacz”.
Vivo Studio
tel.889507007
email:kontakt@vivostudio.pl
http://www.vivostudio.pl