POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Twój film oraz fotografia ślubna- z sercem i pasją
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
G2 FILM STUDIO - z sercem i pasją

G2 Film Studio, które w filmowaniu, produkcji oraz postprodukcji posiada ponad 20 letnią tradycję.
Dzięki dużemu doświadczeniu, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań aby Wasz film ślubny był perfekcyjny i wykonany, zgodnie ze światowymi standardami.
Stawiamy na wysoki poziom usług i pełną satysfakcję naszych Młodych Par. Potrafimy uchwycić magię tego szczególnego dnia, tak aby pozostała na resztę życia.

G2 Film Studio jest uznawaną i zaufaną marką w branży ślubnej także pod względem relacji z klientem, co również objawia się w dużej ilości otrzymywanych zleceń. Pary które skorzystały z usług G2 Film Studio potrafią nas docenić – za co im dziękujemy!
Nasi kreatywni pracownicy będą Was wspierać w tym jedynym najważniejszym dniu w swoim życiu. Gdy przyjdzie czas na postprodukcję nasz zaufany zespół będzie konsultował z Wami przebieg - montaż Waszego filmu ślubnego.

Wyobraźcie sobie Waszą rocznicę ślubu- oglądacie Waszą historię na dużym ekranie, powracacie do wspomnień, dźwięków, kolorów, emocji i miłości – POWRACACIE DO MOMENTU W KTÓRYM ROZPOCZĘŁO SIĘ WASZE MAŁŻEŃSTWO !!!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku i mocno wierzymy w to, iż nigdy nie zostaną zapomniane nasze usługi, które dla Was wykonamy.
Polecamy również lekturę naszego bloga, z którego dowiecie się co jest ważne podczas organizowania ślubu i wesela oraz jak ustrzec się niechcianych wpadek.
G2 Film Studio
tel.792328480
email:g2filmstudio@gmail.com
https://www.g2filmstudio.pl