POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Kamerzysta i fotograf na wesele
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Witam serdecznie!
Zajmujemy się profesjonalnie fotografią i filmem od 20 lat .

Realizujemy filmy ślubne, weselne, dla firm , reklamowe , videoreportaż , spoty ,dokument . itp.. Specjalizuje się w fotografii ślubnej , fotografii portretowej , fotografii reportażowej , studyjnej oraz w fotografii produktów . Wykonuję filmy i zdjęcia na ślubach, weselach, chrztach, konferencjach , spotkaniach biznesowych , imprezach firmowych , targach , promocyjnych i integracyjnych, podczas eventów i bankietów.

Pracujemy na sprzęcie firm CANON , NIKON , SONY, GoPro . Używamy aparatów pełno-klatkowych i bardzo jasnych kamer video o najwyższej jakości obrazu.

Stosujemy obiektywy najwyższej klasy stworzone dla profesjonalistów.

Do filmu w zależności od potrzeb stosujemy różnego rodzaju sprzęt pomocniczy taki jak GoPro , Rigi , Steadicam , systemy stabilizacji obrazu, wysokiej jakości dodatkowe mikrofony , systemy oświetlenia i inne .

W swojej pracy stawiam na profesjonalizm.Każde wydarzenie staram się zrealizować w sposób szczególny, oddający klimat i specyfikę.Ślub to tak unikalne wydarzenie, każde zlecenie staram się indywidualnie dopasować do potrzeb klienta . Jestem do dyspozycji od przygotowań do wesela, proponuję także plener ślubny. Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu uwiecznię w sposób wyjątkowy tak ważne dla Państwa wydarzenie.Reportaż ślubny uważam za niezwykle istotny i niepowtarzalny dzień w życiu Pary Młodej.

Cena świadczonych usług zależy od rodzaju zlecenia.
W razie jakichkolwiek pytań jestem dostępny do Państwa dyspozycji.

Królikowski Paweł
Foto-Video-Film Królikowski Paweł
tel.604315837
email:nius999@gmail.com
http://www.fotografwolomin.pl