POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Videofilmowanie w 3D oraz w Full HD + Fotograf!
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Videofilmowanie 3D/2D (Full HD), Fotografia

Filmowanie i fotografia ślubna są naszą wielką pasją i czerpiemy z niej wiele radości. Zatrzymamy w kadrze Wasze niepowtarzalne chwile - pełne emocji, szczęścia, uśmiechu i łez wzruszenia. Te wszystkie magiczne momenty ślubu uwiecznimy na zawsze
na fotografiach i filmach, by przypominać o Waszym wyjątkowym dniu.

Zadbaj o to, by Twój film był zawsze na czasie, tym bardziej, że nie musisz wybierać pomiędzy 2D i 3D - wersję 3D otrzymasz bez żadnych dopłat razem z tradycyjną wersją 2D (Full HD i DVD). To wszystko w konkurencyjnej cenie, która może być jeszcze atrakcyjniejsza, jeżeli wybierzesz dodatkowo usługę foto. Usługi fotograficzne występują również samodzielnie w pakiecie bez filmowania.

Możliwość negocjacji cen!

Stabilny obraz - podczas filmowania wykorzystujemy profesjonalne stabilizatory kamery, dzięki czemu zarejestrowany obraz będzie płynny, co jest niemożliwe do uzyskania w przypadku filmowania z ręki. W naszej pracowni znajduje się profesjonalne studio nagrań, w którym zadbamy, by dźwięk na filmie był najwyższej jakości. Zapraszamy do naszej siedziby na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację sprzętu oraz materiałów filmowych i zdjęć. Posiadamy zaświadczenie z kurii zezwalające na filmowanie i fotografowanie uroczystości religijnych.
Videofilmowanie + Fotograf!
tel.788894189
email:@
https://www.kamera3d.pl