POLECAM NA WESELE





POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Profesjonalne wideofilmowanie DSLR
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Profesjonalnie zajmujemy się fotoreportażem oraz wykonywaniem usług wideofilmowania od ponad 35 lat na rzecz zadowolonych klientów.

Filmujemy lustrzankami DSLR w jakości Full HD z kilku perspektyw w zespole dwuosobowym, począwszy od przygotowań w dniu ślubu aż do 1-2 godzin po oczepinach. Wiemy, że dzień ślubu jest bardzo ważny dla Państwa młodych oraz rodziny, w związku z tym dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Dlatego profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem uchwycimy wszystkie najważniejsze momenty z Państwa uroczystości. Posiadając wieloletnie doświadczenie, dokładnie znamy przebieg uroczystości co powoduje, że wszystkie momenty z uroczystości będą ujęte z najlepszej perspektywy.

Materiał końcowy, który przygotowujemy dla Państwa, będzie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. W zależności od Państwa preferencji, długość końcowego materiału wideo może wynieść od 40 do 240 minut. Za dodatkową opłatą możliwe jest filmowanie w jakości 4K pleneru w inny dzień oraz przygotowań przed dniem uroczystości ślubnych (tj. strojenie sali, domu, samochodu itp.). Czas realizacji zamówienia zależny jest od długości materiału i może wynosić od 30 do 60 dni. Bezpłatnie do każdego materiału przygotowujemy teledysk z uroczystości ślubnych. Usługi świadczymy na terenie całego kraju! Zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów weselnych.

W przypadku dodatkowych pytań lub chęci podjęcia współpracy, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością ustalimy satysfakcjonujące Państwa warunki i sposób realizacji usługi.
ZB Studio
tel.602627328
email:@
http://www.bandurowski.pl