POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Filmowanie, fotografia, dron
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Witamy na stronie STUDIO KAMART. Wideofilmowanie i fotografia to nasza pasja i posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tej branży. Jesteśmy ludzmi, któży dobrze wiedzą jak za pomocą odpowiedniego sprzętu uchwycić szybko mijające i już nie powracające chwile Waszego Ślubu. Chcemy je spleść w jedną całość i oddać do waszych rąk prawdziwą historię o Waszym Szczęściu i Miłości.

Do obsługi Państwa uroczystości są dwie różne osoby kamerzysta i fotograf, czego efektem są oddzielne zdjęcia i film, a nie film i jego stopklatki. Robimy to co kochamy i dlatego wychodzi nam to dobrze!!! Dlatego jeśli szukacie dobrego kamarzysty i fotografa to dobrze trafiliście. Studio Kamart ma swoją siedzibę w Rzeszowie, ale działamy na terenie całego woj. podkarpackiego ( Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg) jak i całej Polski.

Posiadamy pozwolenie na filmowanie oraz fotografię w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Diecezjalną. A co nas najbardziej cieszy? Zadowolony klient, który poleca nasze usługi swoim członkom rodziny, przyjaciołom lub innym znajomym.

Co nas wyróżnia spośród setek innych fotografów i filmowców? To już musicie Państwo sprawdzić sami.

Można się z nami kontaktować odwiedzając nas osobiście, telefonicznie, poprzez email lub za pośrednictwem profilu na Facebook’u.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Studio Kamart
tel.794720704
email:biuro@studiokamart.pl
http://www.studiokamart.pl