POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


VIDEO & FOTO - ART Kamerzysta i Fotograf na Wesele
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zajmujmy się kompleksową obsługą różnego rodzaju uroczystości w zakresie wideofilmowania i fotografii. Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby uchwycić okiem obiektywu magię tego dnia; śmiech, radość oraz łzy wzruszenia. Zdobyte doświadczenie pozwala mi zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne zezwolenia na wideofilmowanie oraz fotografię w obiektach sakralnych. Organizując ślub, wesele czy inną uroczystość jaką zechcesz uwiecznić czynisz wszystko, aby ta wyjątkowa chwila zyskała odpowiednią oprawę.
Skoro sam/a wiesz, że nawet najdrobniejsze detale mają ogromne znaczenie, zadbaj także o to, aby film z tej uroczystości miał równie wyjątkowy charakter.
Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny ustalając to z Państwem proponujemy nowoczesne rozwiązania i ciekawe pomysły aranżacji, scenografii oraz oprawy aby film oraz zdjęcia z uroczystości były jedyne w swoim rodzaju co sprawi, że materiał będzie nie tylko unikalną pamiątką ale i fascynującą przygodą do której zarazem Państwo jak i najbliżsi znajomi będą często powracać by znów przypomnieć sobie te wspaniałe chwile..
Filmujemy w formatach :DV ,HD , Ful HD, 4K
- śluby- wesela- chrzty- komunie- studniówki- inne uroczystości.
Zadzwoń lub napisz do nas e-mail i dowiedz się więcej na temat naszych ofert oraz wolnych terminów. Serdecznie zapraszamy.
VIDEO & FOTO
tel.600642559
email:@