POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HEADFILM - Piotr Głowiński
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Film wykonywany przez kamerzystę to utwór audiowizualny, na który składają się sceny, a te z kolei tworzą ujęcia. W związku z tym na charakter filmu i jego wygląd ma wpływ wiele czynników.

Pierwszą kwestią, na której należy się skupić, to doświadczenie kamerzysty, jego umiejętność wychwytywania ważnych, ciekawych sytuacji w trakcie trwania uroczystości.Gwarancją zadowolenia będzie opcja co najmniej dwóch kamer. Stosując takie rozwiązanie, będziemy pewni, że wszelkie cenne momenty z uroczystości ślubu i wesela zostaną uwiecznione. Bardzo wielu klientów wybiera ten wariant, ponieważ widzą ogromną różnicę w dynamice filmu.Czynnik ludzki, tzn. umiejętności zarówno kamerzysty jak i montażysty są kluczowe.

Kolejny czynnik to posiadany sprzęt (kamera, oświetlenie, mikrofony, urządzenia pomocnicze) użyty do filmowania. Film ze ślubu to inwestycja na lata, dlatego należy go zrealizować w najwyższej możliwej jakości. Firma Headfilm Studio gwarantuje najlepszą jakość nagrań dzięki użyciu kamer rejestrujących w rozdzielczości FULL HD. Jednak nawet bardzo dobra kamera nie daje gwarancji obrazu i dźwięku w najwyższej jakości. W związku z tym, podczas filmowania wykorzystujemy zaawansowane mikrofony oraz stabilizatory kamer. Dodatkowo mamy do dyspozycji inne urządzenia specjalistyczne takie jak: wózki kamerowe, slider a także dodatkowe oświetlenie.

Ostatnim, ale najbardziej kluczowym etapem w produkcji nagrania jest postprodukcja. Jej celem jest poprawne połączenie kolejnych scen i udźwiękowienie filmu. Ostatecznie materiał video jest poddawany komputerowej obróbce, a następnie nagrywany na nośnik optyczny (DVD, Blu-Ray) lub inny. Na tym etapie ogromne znaczenie mają umiejętniości i zdolności twórcze oraz kreatywność montażysty. Jego rolę można przyrównać do osoby krawca, który wykorzystując materiał stworzony przez kamerzystę, tworzy kreację dopasowaną w sposób idealny do potrzeb klienta.
Jak widać, filmowanie to proces twórczy, którego nie warto powierzać przypadkowej osobie. Możemy zagwarantować, że kamerzysta z firmy Headfim studio spełni Twoje najwyższe wymagania.

Głównym terenem naszej pracy jest Rzeszów, całe Podkarpacie, ale również jesteśmy otwarci na propozycje z całego kraju.

Film, reportaż, klip, wykonujemy w trzech stylach:

klasycznym/tradycyjnym/
z dynamiką ujęć i akcji
według indywidualnych ustaleń
Film tradycyjny wykonujemy w wersji standard i panoramicznej.
Filmujemy techniką jednokamerową i dwukamerową.

System FULL HD zapewnia świetną jakość obrazu, a dźwięk uzyskujemy bezpośrednio z urządzeń zespołu oraz kościoła co zapewnia jego bardzo dobrą jakość. Filmy montujemy bardzo starannie z dbałością o każdy detal, z wyczuciem klimatu.
Opracowujemy indywidualnie ścieżkę dźwiękową i gustowną grafikę.

Reportaż obejmuje:

-nieuciążliwe sesje plenerowe w wybranych miejscach z elementami morza, miasta i przyrody

-teledysk

-skrót wydarzeń uroczystości weselnych

Czas trwania filmu około 120 minut. Filmy oddajemy na płytach Blu-ray i DVD

Film dynamiczny jest dla klientów lubiących nowatorskie rozwiązania w technice ślubnej. Wykonany jest dwukamerowo z urządzeniem GLIDECAM co zapewnia płynność ruchu kamery. Wyróżnia się dynamicznymi ujęciami i efektami montażowymi.
Czas trwania filmu około 60 min. Film oddajemy na płytach Blu-ray i DVD

Film według indywidualnych ustaleń, realizujemy pomysły z Waszych scenariuszy.
Film jest wykonany w systemie FULL HD.Realizacja filmu może być jedno kamerowa lub wielokamerowa.
Ustalamy z Wami ścieżkę dźwiękową i grafikę.Film oddajemy na płytach Blu-ray i DVD
HEADFILM - Piotr Głowiński
tel.796599777
email:@