POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


On Studio
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Nasze Usługi kierujemy do Wszystkich którym zależy na Ciekawym Uchwyceniu tego Jednego Pierwszego Dnia na Nowej Drodze Życia i którym zależy przede wszystkim na jakości a nie na wielkiej Ilości powtarzających się zdjęć.
Uroczystość ślubna jest jedną z najważniejszych i najpiękniejszych chwil dla każdego człowieka. Naszym celem jest uchwycenie tych magicznych chwil, do których będziecie mogli wrócić po latach z uśmiechem na twarzy i łezką w oku.
Staramy się by film weselny miały wyjątkowy styl i pamiątkowy charakter. Zajmujemy się videofilmowaniem uroczystości od kilku lat.
Proponujemy usługę kompleksową foto/video w bardzo dobrej cenie 1400 zł komplet w wersji standard za całe wesele w tym (film DVD lub HD , płyta ze zdjęciami min 500 szt jednak z każdego wesela obrobionych jest ok 700 więc 200 szt zdj otrzymujecie Państwo gratis, klip z sesji plenerowej, i sesja w oddzielny dzień wyznaczony) fotografia i videofilmowanie ,Rzeszów, Dębica, Mielec, Jasło, Szczucin, Kraków, Tarnów .Ropczyce,
On Studio
tel.793175463
email:@