POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


JanuszFilm
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Nasz zespół specjalizuje się w opowiadaniu historii o kluczowych momentach w życiu osób, rodzin, społeczności.

Przed realizacją słuchamy naszych klientów w poszukiwaniu opowieści, która jest tak silna, że nie ma potrzeby nic zmyślać. Często widzimy to dużo wyraźniej niż goście weselni, bo zastanawiamy się: „Kim są ci ludzie, skąd pochodzą, jak to się stało, że są razem?” Zadajemy pytanie: Jakie znaczenie dla Was ma ten ślub? Wierzę w to że udaje się nam dotrzeć do sedna spraw, do prawdziwych pobudek ludzi – wtedy znajdujemy historię, lokomotywę, która ciągnie całą opowieść.

Używając swoich umiejętności, doświadczenia i wiedzy budujemy konstrukcję, aby opowiedzieć Waszą historię w najbardziej efektywny sposób. Jednak to na czym nam najbardziej zależy, to aby widzowie usłyszeli głos samych bohaterów. My pozostajemy niewidzialni. Jedną z umiejętności jakie rozwinęliśmy przez lata realizacji filmów z wesela, to wybór najlepszego wariantu realizacji w danej chwili. Szybko analizujemy i zastanawiamy się co należałoby zarejestrować w danej chwili? I robimy to!

Niezależnie co dzieje się „za kulisami”, ten ważny dzień jest wspaniały, życie naprawdę jest piękne, świat jest piękny, główni bohaterzy są piękni i Wasza historia też jest piękna. A my zamierzamy to pokazać. Jednakże przy tym wszystkim nie lukrując. Z rzeczywistością mierzymy się wszyscy, z trudnościami jakie się pojawiają, ale trzymamy się razem i to pokazujemy poprzez obraz
JanuszFilm
tel.502355897
email:poczta@januszfilm.pl
http://www.januszfilm.pl