POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


POLNA ZDRÓJ
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Polna Zdrój...

Jedyne takie miejsce na wesele

Polna Zdrój ,to ponad 200-letnie niedawno odrestaurowane przez znanego polskiego architekta siedlisko w XIII wiecznym miasteczku Wleń na Dolnym Śląsku. Zabudowania mają wyjątkowo malownicze usytuowanie, znajdują się na rozległej skarpie z widokiem na pasmo Karkonoszy. Siedlisko ma status gospodarstwa ekologicznego.
Polna Zdrój była bohaterką wielu publikacji prasowych (Villa, Magazyn Smak, Weranda Country, Futu itp.) oraz dwóch programów telewizyjnych dla Kuchnia+ i Domo+ ze względu na swój niepowtarzalny urok, design i klimat, a także ciekawą kuchnię w stylu slow and free style.
Dysponujemy apartamentem dla nowożeńców zaprojektowanym – tak jak całe siedlisko – przez znanego polskiego architekta, salonem głównym, około 40 m2 tarasem widokowym, salą taneczną mieszczącą się w XVIII-wiecznym przejeździe.

Do dyspozycji gości weselnych mamy również dodatkowo 14 miejsc noclegowych - poza apartamentem
dla nowożeńców.
W ofercie mamy także saunę fińską opalaną drewnem z widokiem na Śnieżkę, z której można skorzystać przed śniadaniem poprawinowym. Specjalnie dla Polnej Zdrój i naszych nowożeńców została zaprojektowana przez znaną polską projektantkę ceramika w Manufakturze w Bolesławcu.
W bliskim sąsiedztwie (ok.500 m) znajduje się baza noclegowa dla ok. 40 osób (Pałac Książęcy we Wleniu), jest także kilka prężnie działających agroturystyk i pensjonatów w promieniu 10 km.

Menu weselne komponujemy ze składników najwyższej jakości. Mamy własnych, sprawdzonych dostawców mięsa (dziczyzny, kaczek, perliczek, królików, wołowiny, drobiu i ryb). Mamy własną wędzarnię. Eko oliwy z Toskanii.
Warzywa i owoce czerpiemy głównie z własnego eko ogródka i sadu lub od miejscowego ogrodnika, który stosuje tradycyjne metody upraw. Bazujemy na regionalnym nabiale, sami robimy sery. Mamy własną szklarnię z ziołami z całego świata.
POLNA ZDRÓJ
tel.604434755
email:polna.zdroj@gmail.com
http://www.polnazdroj.com