POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


MPStudio
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
MPStudio działa na rynku od kilku dobrych lat. Jako pierwsi wprowadziliśmy nagrania lustrzankami i jako jedni z nielicznych używamy stabilizatora obrazu Glidecam co daje płynne ujęcia bez zbędnych machań obrazem i drgań ( o zgrozo – niektórzy nadal narywają „z ręki” ) Aktualnie w ofercie również mamy elektroniczny stabilizator MG V2 nowość na rynku nie tylko Suwalskim …


Feiyu Tech MG V2 jest profesjonalnym elektronicznym gimbalem trzyosiowym. Jest przeznaczony do pracy z bezlusterkowcami i lustrzankami cyfrowymi. Pozwala na tworzenie płynnych i pozbawionych drgań filmów.

Manfrotto – statywy i łączki

Glidecam HD2000 Pozwala na tworzenie płynnych i pozbawionych drgań filmów

Lustrzanki CANON oraz LUMIX z wachlarzem obiektywów wymiennych 12mm ,14mm, 35mm, 24-70mm , 50mm, 85mm, 135mm, ze stałym światłem od 1.4 , 1.8 oraz 2.8 firm TAMRON, CANON, SAMYANG, panasonic

Oświetlenie, doświetlanie sal weselnych – tutaj staramy się ograniczać do minimum ( nie mamy halogenów budowlanych ) . W praktyce pracujemy najcześciej przy świetle zastanym bez świecenia po oczach ?

dźwięk – zewnętrze rejestratory dźwięku ZOOM H2 & H4

Jako pierwsi w Suwałkach posiadaliśmy w ofercie nagrania z „drona” – Aktualnie swojego nie posiadamy, współpracujemy jednak z firmą która realizuje nam takie zlecenia więc i w nagraniach ślubnych nadal jest to możliwe ( polecamy i zachęcamy ) .

Ale to już Para Młoda decyduje jaki profesjonalista u nich pracuje .
MPStudio
tel.504049659
email:mpstudio@op.pl
http://www.mpstudiosuwalki.pl