POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


SVS kamerzysta i fotograf na Twój ślub i wesele
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Nasza firma tworzy filmy i fotografie z uroczystości, istniejemy od 8 lat Co roku wzbogacamy się o sprzęt i umiejętności. Filmowaliśmy też kilkukrotnie pokazy mody i iventy w "Jantarze" w Słupsku, konkursy tańca towarzyskiego, uroczystości rocznicowe, reklamy produktów. była też realizacja dla zagranicznej telewizji.Posiadamy kamery Full HD stabilizator kamery flycam, kran kamerowy ( wysięgnik na kamerę z elektroniczną głowicą) drona do filmowania, ekran do pokazów na weselu np. podziękowań dla rodziców w formie filmu, wykonujemy wydruki foto pamiątkowe na weselu. pokazy foto ze zdjęć z dnia ślubu.

Zwykle imprezy obsługują 2 osoby.

I jeszcze jedno jako nieliczni nagrywamy na nośnikach m-disc czyli specjalnych nośnikach do długotrwałego przechowywania zapisu. Kto chce wydawać pieniądze i utracić po kilku latach film i zdjęcia ze ślubu i wesela ? Chyba nikt, dlatego poczytaj proszę Czym różni się M-DISC od zwykłego DVD ? poczytaj w internecie lub na naszej stronie to ważne !


Staramy się podpowiedzieć co i jak najlepiej wygląda na ekranie. Nie kręcimy "śmiechu warte" Klienci powinni wyglądać sympatycznie, ale też i godnie bo tacy naprawdę jesteście, tylko trzeba to zarejestrować Najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się więcej.


Pozdrawiam
Krzysztof Smugała
SVS Krzysztof Smugała
tel.508135122
email:@`
http://www.kamerzysta.slupsk.pl