POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Wideofilmowanie i fotografia
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Nie ma dwóch takich samych uroczystości ślubnych, dlatego też moja oferta jest bardzo elastyczna. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Filmuje oraz fotografuję zgodnie z aktualnymi trendami. Mam ciekawe pomysły. Wprowadzam luźny, bezstresowy klimat współpracy nie zapominając jednocześnie o odpowiednim zachowaniu podczas uroczystości. Staram się aby efekt końcowy tworzył indywidualną historię zamkniętą w kadrach filmu i na fotografiach, oddając klimat i esencję wszystkich najważniejszych wydarzeń.
Obraz rejestrowany jest przy użyciu najnowszej kamery firmy Panasonic AG-UX90 o rozdzielczości zapisu 4K oraz ujęcia lotnicze z DRONA PHANTOM 3 STANDARD. Obraz stabilizowany przy użyciu statywów i stabilizatorów flycam.

W ofercie: TRADYCYJNY FILM, REPORTAŻ ŚLUBNY, PLENER, POPRAWINY, POLTERABENT, PODZIĘKOWANIA, WARIANT MINI

TRADYCYJNY FILM - w treści przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele do oczepin- format DVD (czas trwania ok. 120 min. lub ok. 60 min.)

REPORTAŻ ŚLUBNY - skrót uroczystości weselnych w formie reportażu w treści: przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele do oczepin - format DVD (czas trwania od ok. 40-60 min.)

Do obu w/w wariantów dołączony jest również:
-Skrót w formie wideoklipu mp4 HD (czas trwania 4-6 min.)

- Kopia filmu w formie DVD i w formie pliku mp4 HD

-Wideoklip z ścianki gości w formie pliku mp4 HD

-Dodatkowe kopie filmu w formie DVD dla rodziców do uzgodnienia.

W OFERCIE RÓWNIEŻ ATRAKCJE WESELNE NP:

ŚCIANKA GOŚCI - Chętni Goście Weselni podchodzą do specjalnie przygotowanej ścianki gdzie zostaną sfilmowane ich „skargi”, „zażalenia”, odnośnie zabawy weselnej oraz rady, życzenia itp. dla Pary Młodej. Wszystkie wypowiedzi i te humorystyczne, żartobliwe jak i te poważne w formie wideoklipu mp4 HD. (czas trwania 5-15 min.)

FUNNY WALL - Po prostu Goście Weselni stają przed kamerą z tyloma tylko gadżetami i rekwizytami do dobrej zabawy, ile potrzeba i się wygłupiają. Z wygłupów powstanie wideoklip mp4 HD. FOTOBUDKA TO NUDA!

KSIĘGA GOŚCI, PAMIĄTKI DLA GOŚCI

Zapytaj o szczegółową ofertę

W ofercie również usługi fotograficzne Zdjęcia wykonane aparatem -lustrzanką cyfrową firmy Canon. Szczegóły ustalane są indywidualne.

CZAS REALIZACJI ZLECENIA DO DWÓCH TYGODNI

Filmuję również wszystkiego typu imprezki: studniówki, bale, chrzciny, pierwsze komunie święte, urodziny itp.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Gwarantuje ochronę danych osobowych oraz wizerunku, punkt w umowie. Nie publikuję oraz nie prezentuję osobą trzecim materiałów z uroczystości bez pisemnej zgody zleceniodawców.
REBEL RECORDS
tel.692478185
email:rahe@op.pl
https://web.facebook.com/REBEL-Records-513034028852640/