POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Piękne ZDJĘCIA i FILM!
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Trzech kumpli, trzy charaktery, jedna pasja. Nasze ścieżki połączyła fascynacja sztuką wizualną - filmem i fotografią, ale także spójne podejście do tematu. Rozumiemy się bez słów i zarażamy dobrym humorem :)

Podczas ślubnych reportaży, od przygotowań po nocną zabawę, stajemy się niezauważalnymi świadkami niepowtarzalnych emocji. Staramy się oddać ten wyjątkowy klimat w formie czegoś więcej niż zwykły film czy zdjęcia - jako niezapomnianą i niezwykle osobistą pamiątkę, która nigdy nie stanie się nudna. Każdy szczegół jest dla nas istotny. Zarejestrujemy każdy detal i każdą wyjątkową chwilę, a jednocześnie pozostaniemy niemal niewidoczni i nie popsujemy Wam zabawy wielkim sprzętem i zaglądaniem gościom do talerzy ;)

Choć staramy się zachować swój własny niepowtarzalny styl, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zatem niezależnie od tego, czy oczekujecie nowoczesnego filmu w formie teledysku ślubnego lub wolicie bardziej tradycyjny, potrzebujecie zdjęć z przygotowań, sesji narzeczeńskiej, plenerowej w strojach ślubnych oraz filmu albo zdjęć z podziękowaniami dla rodziców, zgłoście się do nas! Każde zlecenie jest dla nas niesamowitą przygodą! Będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli zechcecie włączyć nas do świętowania Waszego wyjątkowego dnia :)
Studio Kolektyw
tel.795948875
email:kontakt@studiokolektyw.pl
http://www.studiokolektyw.pl