POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Niezapomniana pamiątka wideo!
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy dwójką przyjaciół, którzy uwielbiają to, co robią. Rozumiemy się bez słów i zarażamy dobrym humorem :)
Biorąc udział w Waszym wielkim dniu, nie traktujemy tego jako przykry obowiązek, ale jak misję, przywilej, którym nas obdarzyliście :)

Pragniemy razem z Wami stworzyć dla Was coś więcej niż zwykły film - niezapomnianą i niezwykle osobistą pamiątkę, która nigdy nie stanie się nudna. Po latach sprawi, że wrócą wspomnienia i znowu poczujecie się, jak podczas tego pięknego dnia, w którym mogliśmy Wam towarzyszyć.

Do każdej pary i do każdego filmu podchodzimy indywidualnie. Od pierwszego włączenia kamery do ostatniej minuty montażu. Każdy szczegół jest dla nas istotny i niepowtarzalny. Gwarantujemy, że zarejestrujemy wszystko, co tego dnia będzie istotne, każdy detal i każdą wyjątkową chwilę, a jednocześnie zostaniemy niemal niewidoczni i nie popsujemy Wam zabawy wielkimi kamerami i zaglądaniem gościom do talerzy ;)
Jeśli oczekujecie nowoczesnego, dynamicznego i niezbyt długiego filmu w formie teledysku ślubnego lub jeśli wolicie bardziej tradycyjny, nieco dłuższy film, zgłoście się do nas! Nie ma dla nas nudnych zleceń. Każde jest wyjątkowe i każde jest dla nas niesamowitą przygodą, w której - mamy wielką nadzieję - weźmiecie udział razem z nami :)

Współpracujemy również z kilkoma fotografami, więc jeśli nie znaleźliście jeszcze nikogo, kto zrobi Wam piękne zdjęcia, zapraszamy do nas :)

Zapraszamy do kontaktu i do współpracy :)
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, pomysły lub wątpliwości, piszcie, dzwońcie! :)
Kameralni
tel.795948875
email:@
http://www.kameralni.com.pl