POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Film i Fotografia ślubna
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Fotografią zajmuję się od 2010 roku. Mieszkam w Staszowie, w woj. Świętokrzyskim, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abym dojechał w praktycznie dowolne miejsce w Polsce. Od dwóch lat zajmuję się również wideofilmowaniem. Od początku filmuję tylko Aparatami DSLR ( popularnie „lustrzankami” ). Obraz uchwycony tego typu sprzętem wygląda dużo lepiej niż z tradycyjnej kamery. Zapraszam do odwiedzenia zakładki „Film„
Jeśli chcesz uwiecznić ważne wydarzenie z Twojego życia, albo masz inne ciekawe pomysły na reportaż, film, serdecznie zapraszam do współpracy.
Na stronie nie znajdziecie Państwo oferty cenowej. Wychodzę z założenia że każdy projekt do realizacji przed wyceną należy omówić przynajmniej mailowo, czy telefonicznie, a najlepiej w cztery oczy przy kawie, lub przy czym kto lubi.
Od września 2016 roku należymy do Światowego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych i tym krótkim czasie Nasz film został doceniony przez specjalistów ze Stowarzyszenia i został wybrany na film dnia. Cieszymy się z tego ogromnego wyróżnienia, daje to nam siłę i motywację, żeby nasze filmy były jeszcze lepsze.


Zapraszam do kontaktu.
Supafoto Arkadiusz Supa
tel.511555685
email:arkadiusz.supa@gmail.com
https://www.supafoto.pl