POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Anton Foto 4K
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Anton Foto 4K to kreatywna i ambitna firma działająca na rynku od paru lat.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, na bieżąco staramy się dostosowywać do rynku w zakresie sprzętu jak i nawet go wyprzedzać.
Dbając o każdego klienta nasza firma tworzy 2 kopie co daje bezpieczeństwo przechowywania Państwa danych. Prace są u nas archiwizowane do 3 miesięcy po oddaniu pracy dla klienta.
Posiadamy nowoczesny sprzęt jakim jest kamera Sony FDR AX-1, która rejestruje obraz wideo do 4k w 60 kl.
Rozdzielczość wideo 4 K jest jakością nowoczesna obecnie dostępna na naszym rynku i aż dwu krotnie lepszą od dotychczasowej full hd.
Posiadamy drona, który uwieczni Państwa chwile z niezwykłej lotniczej perspektywy oraz reporterską lustrzankę z szybkością seryjnych zdjęć 8/s zapewniając zamrożenie tych wyjątkowych chwil. (jasne i ciekawe obiektywy min. rybie oko, makro)
Co nas różni od konkurencji – na pewno to że pracujemy z pasją, prace oddajemy w eleganckim etui oraz w miarę krótkim czasie realizacji prac.

Oferujemy Państwu fotografię usługową w pełnym zakresie od fotografii ślubnej,komunie,studniówki,chrzciny po fotografie produktową w tym także filmowanie.

Dysponujemy dużym doświadczeniem w realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń klientów. Zajmujemy się także kompletną obróbką zdjęć i filmów .

Posiadamy własne studio fotograficzne, mini. foto budkę

Proponujemy Państwu różnorodne formy realizacji zamówień – wywoływanie zdjęć w różnych formatach, tworzenie gotowych albumów, animacji z efektami, sesje plenerowe oraz obsługę uroczystości. Filmowanie uroczystości,zapis na DVD, Blu ray-(FULL HD).
Możliwość filmowania wesela lustrzanką z profesjonalną stabilizacją Fly Cam .
Posiadamy upoważnienia do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych.

Z góry dziękuję wszystkim którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem.. postaram się go nie zawieść i wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafię !
Anton Foto 4K
tel.883736731
email:antonfoto4k@gmail.com
http://www.antonfoto4k.pl