POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Dron / Full HD / Pendriv
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Naszą firmę tworzą młodzi i ambitni ludzie. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania jak i fotografii. Posiadamy stosowne zezwolenie do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Kurię Diecezjalną.Filmując, kierujemy się dokładnością w rejestrowaniu najważniejszych chwil, precyzją montażu oraz estetyką końcowego materiału.
Naszą podstawową zasadą jest wysoka jakość usług, krótki czas realizacji zleceń , atrakcyjne ceny i pełna dyspozycyjność wobec klientów. Stworzony przez nas film zawiera: interaktywne menu, czołówkę (na życzenie pokaz zdjęć z dzieciństwa), rozpoczęcie wesela u Pana Młodego, dom Pani Młodej, błogosławieństwo, ślub, przywitanie w domu weselnym, toast, życzenia, tort, pierwszy taniec, tańce i zabawy, oczepiny, podziękowania dla rodziców. Pracujemy do godz 2 w nocy.

Oferta Video Marszelewski skierowana jest do osób, które cenią jakość i estetykę filmu i fotografii. Wszystkie filmy i fotografie są poddawane autorskiej obróbce cyfrowej.
Filmy i Fotografie wykonujemy na terenie całego kraju.
Foto Video Marszelewscy
tel.518070007
email:rafal@marszelewski.pl
http://www.video.marszelewski.pl