POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


PAŁACYK – restauracja, hotel, dom weselny
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Naszym Gościom oddajemy eleganckie pomieszczenia urokliwego PAŁACYKU usytuowanego w centrum Chojnowa w okolicy Legnicy i Lubina,gdzie zapewniamy nocleg w specjalnie zaprojektowanych stylowych pokojach hotelowych.
PAŁACYK jest wymarzonym miejscem do zorganizowania rodzinnej uroczystości. Dysponujemy klimatyzowaną salą weselną na 120 osób oraz przestronnym tarasem na 80 osób. Otoczony zielenią obiekt jest ogrodzony. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy tam letni ogródek z bezpiecznym miejscem do zabawy.

Organizujemy:

♥przyjęcia weselne od 100 zł
♥imprezy okolicznościowe od 50 zł
♥chrzciny od 35 zł
♥komunie od 80 zł
♥studniówki od 80 zł
♥bankiety od 50 zł
♥pokazy i szkolenia od 100 zł
♥stypy od 25 zł

Szczegółowa oferta do obejrzenia na naszej stronie.

Przyjęcie weselne na wolnym powietrzu to wspaniała propozycja na lato, gwarantująca wyjątkowość, swobodę i sprzyjający klimat.Nasze zaplecze techniczne pozwala nam dostosować się do zmiennych warunków pogodowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić dobrą i profesjonalną organizację każdego przyjęcia weselnego.

Ogród wokół PAŁACYKU jest doskonałym miejscem na sesję fotograficzną. Zielone zakątki naszego ogrodu stanowią idealne tło i pozwalają uwiecznić chwile, które będą potem wspaniałą pamiątką na całe życie.
Ger Pol Grażyna Chęcińska
tel.507017166
email:palacyk.chojnow@gmail.com
http://www.palacyk.biz.pl