POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Józef Nacewicz -polecany kamerzysta
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Na początek kilka słów o sobie. Przygodę z fotografią zacząłem już w szkole podstawowej na początku lat 70-tych. Wiedzę i sprzęt otrzymywałem od mojego ojca. Filmem zająłem się na początku lat 90-tych będąc za granicą. Karierę zawodową rozpocząłem w 2006 roku. Ciągle rozwijam i doskonalę swoje umiejętności oraz sprzęt. Wykonuję usługi i współpracuję z różnymi firmami na naszym terenie.
Zapraszam zainteresowanych do współpracy.
Oferuję usługę wideofilmowania w technologii HDV i fotografowania imprez typu: wesela, komunie, studniówki, biesiady, konferencje, imprezy okolicznościowe, filmy reklamowe itp. Nakręcony materiał poddaję obróbce komputerowej i nagrywam na płyty blu-ray lub DVD. Chętnie przyjmuję wszelkie sugestie klientów.
Na początku montuję film według wstępnych ustaleń, a dopiero po obejrzeniu i naniesieniu poprawek montuję po raz drugi "na gotowo". Na płytach umieszczam okolicznościowy nadruk i projektuję okładkę. Na życzenie sceny niewykorzystane nagrywam na dodatkowy nośnik jako bonus.
To co robię, to pamiątka na całe życie i dlatego filmuję tak, aby oglądać film za kilka czy kilkadziesiąt lat z przyjemnością.

Dodatkowo oferuję usługę przegrywania kaset VHS na płyty DVD z możliwością edycji materiału. Pozwala to na poprawienie jakości nagrania, komfort oglądania (menu), ale co najważniejsze - trwałość na wiele lat.
Liczy się dla mnie Państwa satysfakcja.
JN-VIDEO
tel.513105712
email:nacewicz@home.pl
http://www.nacewicz.home.pl