POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Filmowanie i Fotografia M&E
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Czy piękny film musi kosztować minimum 2000 zł? A dobry fotograf ponad 1500 zł ? Po co przepłacać skoro oferujemy jakość taką samą jak w ofertach wyższych cenowo.
Filmujemy kamerami i lustrzankami w jakości Full HD z wykorzystaniem stabilizacji obrazu FlyCam dzięki czemu nie widać ruchów operatora nawet w biegu co można obejrzeć na naszych filmach a ścieżkę dźwiękową rejestrujemy oddzielnie.
Sukcesem naszej firmy jest młody zespół składający się z dwóch operatorów kamery, dwóch fotografów i montażysty, którzy podchodzą ze świeżym podejściem do tematyki weselnej, oraz filmów dla firm i szkół wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne.
Staramy się aby każdy film był dynamiczny, odbiegający od kilku godzinnych nudnych "filmów z wesela". Poświęcamy około 60 godzin na montaż uwzględniając wszystkie uwagi odnośnie jego sposobu. Przed odbiorem filmu i rozliczeniem się jest możliwość obejrzenia projektu.
Spośród konkurencji wyróżniamy się najniższymi cenami, najwyższą jakością, najszybszym czasem realizacji , nowoczesnym i dynamicznym montażem oraz 100% zadowoleniem klienta.
Każdy z klientów ma możliwość ocenienia naszej pracy poprzez dodanie komentarza na stronie.
M&E
tel.505045118
email:wideofilmowanie.me@gmail.com
http://www.videofilmowanieolsztyn.cba.pl