POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


NEO Studio Filmów
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Firma istnieje od 2000 roku. Jest wyrazem wdrożenia w życie zasady – praca, która jest pasją, przestaje być pracą.

Fotografia i filmowanie jest tym, co nas inspiruje, co pozwala się nam spełniać i jest paliwem do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą. Najbardziej fascynuje nas uwiecznianie ludzi i ważnych dla nich wydarzeń, związanych z tym przeżyć i emocji. Radość, czułość, wzruszenie, śmiech na twarzach uwiecznianych osób stają się naszym udziałem, dając ogromną energię i poczucie szczęścia. Dlatego ogromnie się cieszymy mogąc uczestniczyć w tak ważnych dla wszystkich wydarzeniach życiowych jak śluby, a zadowolenie Nowożeńców z otrzymanych zdjęć i filmu i słowa ich i ich bliskich o uchwyceniu emocji i wspaniałej oprawy tego dnia, są dla nas dopełnieniem i dają ogromną satysfakcję.

Odkąd założyliśmy rodzinę – odkryliśmy także pasję do fotografowania dzieci: ich beztroska, niczym nie ograniczone wybuchy radości, cała plejada uśmiechów, min, marszczenia noska – wzruszają nas i sprawiają, że chcemy zachować je i związane z nimi emocje na zawsze. A skoro pamięć jest ulotna – uwieczniamy je na każdym kroku.. Gdy dowiedzieliśmy się że będziemy rodzicami - oboje byliśmy przeszczęśliwi, z niecierpliwością czekając na potomka. Emocje i zmieniający się wygląd zachowaliśmy na fotografii, a powstałe wówczas zdjęcia są dla nas wspaniałą pamiątką, do której wracamy często całą rodziną. Wykonywanie sesji brzuszkowych dla kolejnych par daje nam poczucie, że pomagamy im w stworzeniu jedynej w swoim rodzaju pamiątki.

Zgłaszane przez klientów potrzeby sprawiły, że w roku 2008 zajęliśmy się również fotografią studyjną, wykonując zdjęcia dokumentowe, produktowe, kameralne sesje rodzinne, brzuszkowe, dziecięce i inne, a także świadcząc usługi z zakresu wykonywania odbitek, fotoksiążek, fotoobrazów, fotoplakatów i innych form prezentowania zdjęć.

W 2010 roku postanowiliśmy zrealizować kiełkujący w nas od dawna projekt własnej telewizji internetowej. Mieszkamy i prowadzimy firmę w Suchym Lesie, miejscowości przyjaznej mieszkańcom, przedsiębiorcom, pełnej wydarzeń kulturalnych i sportowych, o bogatej tradycji i dbającej o jej zachowanie dla przyszłych pokoleń. Chęć zaktywizowania i zwiększenia poczucia integracji społeczności lokalnej, oraz przybliżenia piękna i walorów Gminy Suchy Las także osobom spoza niej doprowadziły do stworzenia Sucholeskiej Telewizji Internetowej, w której prezentowane są foto - i wideoreportaże z wydarzeń mających miejsce w Gminie. Z działalności telewizji nie czerpiemy żadnych korzyści finansowych, jest to działalność non-profit.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Istotne informacje w skrócie:

pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym firmy NIKON (lustrzanki i obiektywy) oraz filmujemy kamerami PANASONIC w rozdzielczości Full HD
posiadamy zezwolenie Kurii Poznańskiej na rejestrację uroczystości w kościołach na terenie całego kraju
posiadamy podpisaną Umowę Licencyjną z ZAIKS
NEO Studio Filmów
tel.889239239
email:biuro@firmaneo.pl
http://www.firmaneo.pl