POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Pałac Krzepice
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Naszym gościom oferujemy organizację:
Przyjęć weselnych
Imprez plenerowych
Przyjęć okolicznościowych i bankietów
Imprez biznesowych
Lata doświadczeń, setki zawsze udanych imprez, zalety naszego pięknego pałacu i - przede wszystkim - pasja sprawiają, że każda uroczystość w Pałacu Krzepice to niezapomniane wydarzenie.

Pałac Krzepice położony jest w ustronnym, ogrodzonym i bezpiecznym, malowniczym parku ze starodrzewiem, będącym wymarzonym miejscem na każdą uroczystość. Młodym Parom oferujemy możliwość organizacji ślubu i wesela zarówno wewnątrz pałacu, jak i w parku. W trosce o wygodę naszych gości wprowadzamy wszelkie udogodnienia – od zapewnienia na życzenie klienta transportu dla gości, przez miejsca parkingowe, aż do zapewnienia miejsca dla zabaw dzieci i pomieszczenia dla matki z dzieckiem.

Nasz Pałac to miejsce przepełnione elegancją i szykiem. Podkreślają to zawsze estetyczne dekoracje z pięknymi żyrandolami na czele oraz zabytkowe dodatki. Zapewnia to każdej uroczystości aurę luksusu i doniosłości.
Naszym gościom oferujemy salę na 150 osób wraz z salą taneczną, która ze względu na drewniane wykończenia posiada znakomita akustykę.

Szczególnym powodem do dumy jest nasza kuchnia. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, ale dostosowujemy się do życzeń i oczekiwań klientów. Wyróżnia nas dbałość o naturalne pochodzenia serwowanych posiłków - korzystamy z naturalnych produktów, ekologicznych jaj, ziół i warzyw własnej hodowli oraz makaronu własnego wyrobu. Oferujemy także dania wegetariańskie oraz specjalność naszego szefa kuchni – dziczyznę. W odróżnieniu od konkurencji u nas obowiązuje zasada nielimitowania tak czasu zabawy, jak i wydawanych posiłków. Nasz profesjonalny bar kawowy od zawsze cieszy się zasłużonym powodzeniem.

Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja zaowocowała nie tylko wyśmienitymi imprezami w Pałacu Krzepice. Na koncie mamy organizację wielu prestiżowych imprez, z sylwestrem milenijnym we wrocławskim Ratuszu na czele.

Pałac Krzepice oznacza także dostępność. Położony jest 27 km od Bielan Wrocławskich, 3 km od Strzelina.
Pałac Krzepice Marianna Krzywik
tel.660120548
email:info@palackrzepice.pl
http://www.palackrzepice.pl