POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zdjęcia i Wideo
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Nakręćmy razem film

Proponujemy Państwu film z uroczystości ślubnych i weselnych. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni w dzień ślubu oraz podczas sesji ślubnej, przedmałżeńskiej, poślubnej itd. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym, umożliwiającym rejestrację obrazu w najwyższej jakości FullHD. To Ty jesteś reżyserem, tak więc film jest montowany pod pełnym nadzorem Pary Młodych z uwzględnieniem Waszych sugestii, pomysłów itp. Zapraszamy do galerii filmów.
Sesje ślubne za 0 zł

Bardzo atrakcyjnym dodatkiem do filmu ślubnego jest zdecydowanie atrakcyjnie zmontowany klip z sesji nowożeńców.
Uwaga! Każda Para dostaje taki klip gratis! W podstawowej cenie usługi realizacji filmu, jest też taka właśnie sesja ślubna, którą możemy przeprowadzić w innym dniu niż dzień wesela. Nie zmienia to ceny usługi.
Interaktywna galeria gratis

Facebook przy tym wysiada :) Dodatkowo do filmu otrzymasz zupełnie gratis stronę internetową z galerią multimedialną. Znajdą się tam fragmenty Waszego filmu podzielone na sceny, może również galeria zdjęć gdy współpracuje z nami fotograf. A może zdjęcia z Waszej podróży poślubnej? Dlaczego nie? Galeria posiada hasło więc nikt przypadkowy nie zobaczy jej zawartości, a znajomi będą mogli komentować, lajkować itp. Świetna zabawa :)
Infostudio
tel.609580860
email:biuro@infostudio.pl
http://www.infostudio.pl