POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


DOM WESELNY " POD ULUBIONYM JAWOREM "
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Kuchnia express, wesela, imprezy okolicznościowe

Wesele to jeden z najważniejszych momentów w Twoim życiu.
sala weselna pod ulubionym jaworem

Świadomość tego, że nie musisz się o nic martwić to główna zaleta naszej oferty, skierowanej do przyszłych nowożeńców szczególnie ze Środy Śląskiej, Legnicy, Złotoryi, Strzegomia, Wałbrzycha, Świebodzic, Jawora.

Dom weselny Pod Ulubionym Jaworem, który specjalizuje się w przygotowywaniu wesel i różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, które pozostawiają wyłącznie dobre wspomnienia i sprawiają, że goście często do nas wracają.

Organizując wesela staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół i uzgadniać go z naszymi Klientami. Niezwykle starannie dopasowujemy wystrój sali weselnej, ustalamy kolorystykę dekoracji ślubnych, a także proponujemy ciekawe menu i oprawę muzyczną (również na żywo).

Dzięki tym wszystkim zabiegom, nasze wesela uczestnicy wspominają i pamiętają naprawdę długo.

Przyjęcia weselne z odpowiednią kuchnią


Przyjęcia weselne ze względu na swój niepowtarzalny charakter i zazwyczaj sporą liczbę uczestników, powinny być przygotowywane ze szczególnym uwzględnieniem jadłospisu. Powinien on być urozmaicony, ale także składać się z dań, które w danym czasie na weselach są po prostu modne. Takie dania weselne do wyboru proponuje swoim Klientom nasz Dom weselny Pod Ulubionym Jaworem.

Sala weselna z klimatem


Sala weselna Pod Ulubionym Jaworem jest usytuowana w dobrze odgrodzonym kompleksie zieleni, z dogodnym dojazdem. Sala weselna pozwala na dobrą zabawę i wygodne świętowanie dla nawet 220 gości. Fachowo ustawione i bogato udekorowane stoły dają komfort i wyjątkowy klimat, zarówno Młodej Parze jak i ich gościom. Miła i sprawna obsługa dodatkowo uprzyjemnia przebieg całej uroczystości weselnej, co buduje wyjątkowy klimat pozostawiający po zabawie w naszej sali weselnej wyłącznie dobre wspomnienia.

Ze względu na zapotrzebowanie, w naszej ofercie obok organizacji przyjęć weselnych, z noclegami lub bez, znajdują się także inne imprezy okolicznościowe takie jak:sala weselna na 220 osób

chrzciny,
komunie,
bale,
bankiety,
imprezy firmowe.


Aby zapewnić sobie dobrze zorganizowane przyjęcie weselne lub inną imprezę okolicznościową, w dogodnym terminie, warto już teraz wstępnie zarezerwować sobie wybraną datę. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, osobiście lub za pomocą Internetu.
DOM WESELNY " POD ULUBIONYM JAWOREM "
tel.768711430
email:weselny@g.pl
http://www.dom-weselny.com.pl