POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


ART HOTEL****
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zróżnicowane pod względem wielkości i charakteru klimatyzowane sale bankietowe Art Hotel**** z zachowanymi zabytkowymi elementami architektury oraz unikalnym wystrojem pozostawiają niezapomniane wrażenia. Posiadają dostojny i elegancki wystrój, który sprzyja również organizacji bankietów, różnorodnych przyjęć okolicznościowych oraz integracyjnych spotkań firmowych. Z kolei ciepła i przytulna atmosfera sprzyjają odbywającym się tu często uroczystościom rodzinnym, do których należą wesela, komunie, czy też imieniny.

To właśnie w Art Hotelu duch tradycji we wnętrzach zabytkowych kamienic łącząc sie z wysokim komfortem nowoczesności, pozwalając na zachowanie w naszej pamieci tych najbardziej urokliwych i najważniejszych wspomnień na długie lata.

Mając to na uwadze oferujemy Państwu sale bankietowe począwszy od kameralnych 20 osobowych, aż do przestronnych 120 osobowych.

Niezapomniana atmosfera hotelu, wspaniała obsługa oraz elegancki wystrój, towarzyszą nam podczas organizacji każdego wydarzenia. Zachęcamy również do skorzystania z naszych obiadów weselnych, cieszących się już od dawna bardzo dużym pwoodzeniem. Wspaniałe i dobrze dobrane do okoliczności menu oraz niespodzianki kulinarne są tylko jednymi z nielicznych atrakcji.

W naszych wnętrzach możemy również zorganizować ceremonią zaślubin
w pięknej scenerii.


Jeśli natomiast zdecydują się Państwo na poprawiny bądź też przyjęcie weselne w wakacyjne piątki, czekają atrakcyjne ceny.

Art Hotel dołoży również wszelkich starań, o to by Młoda Para poczuła się w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo.
Nowożeńcy mogą wynająć luksusowy pokój, w którym rano pyszne śniadanie zostanie podane im przez obsługę. Ponadto przygotowaliśmy z myślą o nich, specjalne ceny noclegów, które są uzależnione od standardu pokoju.

Na Państwa życzenie komponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotowujemy dekoracje kwiatowe, doradzamy przy organizacji imprezy, jak również możemy całkowicie przejąć jej organizację!
ART HOTEL****
tel.717877100
email:info@arthotel.pl
http://arthotel.pl