POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Limuzyna -śluby,wieczory kawalerskie, panieńskie
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Poszukujesz idealnej, nowej limuzyny, która uświetni twój dzień? Szukasz limuzyny, w której nie będziesz się nudził ? Limuzyny, którą oczarujesz wszystkich gości lub znajomych ?

Mamy dla ciebie najnowszą flotę limuzyn dostępną w południowej Polsce a zwłaszcza we Wrocławiu bo stąd jesteśmy. Co robimy?
O N A S
Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem nowych, luksusowych i eleganckich limuzyn na każdą okazję. Naszą flotę stanowią limuzyny luksusowej marki Lincoln Town Car.

Oferowane modele zupełnie wyprzedzające epokę "pospolitych limuzyn" posiadają wiele udogodnień wewnątrz, które z pewnością zaspokoją Państwa wszystkie pragnienia. Bezprzewodowy system audio-wizualny, wysokiej klasy nagłośnienie, najnowsza technologia oświetlenia led, pięknie przygotowany bar, luksusowe skórzane wnętrze, karaoke połączone z nadzwyczaj pięknym i komfortowym wnętrzem to coś czego nie znajdziesz u nikogo.

P A K I E T Y
Szeroki wachlarz oferowanych pakietów pozwala na dopasowanie odpowiedniego pakietu do danej okazji. Korzystanie z pakietów przynosi państwu wiele dodatkowych profitów. Dlaczego? W pakietach oferujemy dodatkowe nie płatne usługi dla naszych klientów m. in. wejściówki do wrocławskich klubów wraz z rezerwacją loży, przywitanie szampanem przed klubem, zimne ognie, profesjonalne sesje fotograficzne, rabaty dla Pań i inne a już wkrótce najnowszy pakiet VIDEO dla każdej grupy klientów korzystających z naszych usług.

P R O M O C J E - ( zachęcamy do odwiedzenia naszego FunPage na Facebook"u ( LINK W OGŁOSZENIU )


M E G A P R O M O C J A - zarezerwuj limuzynę na ślub konkordatowy we Wrocławiu do końca stycznia na dowolny termin w roku 2017 w SUPER CENIE !!!

Oferty całoroczne:
1) OFERTA SPECJALNA - Zarezerwuj termin na ślub cywilny w 2017 roku
- 2 godz. wynajmu na ślub cywilny we Wrocławiu w piątek - SUPER CENA
- 2 godz. wynajmu na ślub cywilny we Wrocławiu w sobotę - SUPER CENA
( W pakiecie zawierają się 2 godz. wynajmu na terenie Wrocławia najnowszej limuzyny, odbiór młodych i dowóz do urzędu stanu cywilnego i na salę/ do restauracji, szampan, lód w kostkach, zimne napoje, odpowiednia oprawa muzyczna, szofer, )

2) OFERTA SPECJALNA ŚLUB KONKORDATOWY ( KOŚCIELNY - PIĄTEK )
Zarezerwuj do marca termin na Ślub Konkordatowy a otrzymasz 500 pln rabatu !!!
( W pakiecie zawiera się wynajem najnowszej limuzyny wraz z szoferem, odbiór młodego, odbiór młodej, dojazd do kościoła, dojazd na sale, ewentualnie sesja zdjęciowa, szampan wysokiej klasy, lód w kostkach, zimne napoje, woda, odpowiednia oprawa muzyczna, przystrojenie limuzyny według preferencji klienta )

3) OFERTA SPECJALNA ŚLUB KONKORDATOWY ( KOŚCIELNY - SOBOTA )
Zarezerwuj do marca termin na Ślub Konkordatowy a otrzymasz 400 pln rabatu !!!
( W pakiecie zawiera się wynajem najnowszej limuzyny wraz z szoferem, odbiór młodego, odbiór młodej, dojazd do kościoła, dojazd na sale, ewentualnie sesja zdjęciowa, szampan wysokiej klasy, lód w kostkach, zimne napoje, woda, odpowiednia oprawa muzyczna, przystrojenie limuzyny według preferencji klienta )

Szczegóły odnośnie pakietów dostępne w naszym sklepie na platformie Facebook, stronie internetowej lub pod nr telefonu.

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY - ze względu na to iż każde zlecenie jest omawiane indywidualnie (doprecyzowanie szczegółów )

Wyposażenie:
- dwustrefowa klimatyzacja,
- białe skórzane wnętrze wykonane z najwyższej jakości skór,
- 4 x monitory LCD,
- podświetlany barek z kamieniami,
- dotykowy panel sterujący,
- DVD,CD, MP3,
- kurtyna prywatności,
- profesjonalne oświetlenie led,
- sky-star ( gwiezdne niebo ),
- profesjonalne nagłośnienie,
- free WI-FI,
- już od STYCZNIA SYSTEM AUDIO-VIDEO i wiele dodatkowych atrakcji.
Limo
tel.798771303
email:info@limuzynawroclaw.com
http://www.limo.limuzynawroclaw.com