POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


JAGUAREM Do Ślubu
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Szanowni Państwo !

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dwa modele limuzyny marki Jaguar. Samochodem o bardziej klasycznym wyglądzie jest s-type, natomiast dla Par zainteresowanych nowoczesnym designem oferujemy model xf. Oba samochody to niezwykle dostojne, limuzyny o długości przekraczającej 5 metrów. To połączenie ogromnej wygody i luksusu a Państwa komfort zapewni profesjonalnie wytłumione wnętrze, klimatyzacja, nagłośnienie wysokiej klasy, idealnie wypielęgnowana skórzana tapicerka ze wstawkami z naturalnego drewna oraz profesjonalny, elegancko ubrany kierowca. Zarówno Jaguar s-type jak i xf są w kolorze czarnej perły wpadającej w grafit z czarnym pikowanym wnętrzem rozjaśnionym prawdziwym drewnem i chromami.
Oferujemy Państwu różne warianty wizualne pojazdów w postaci przystrojenia w kolorze białym + dodatkowy kolor wybrany przez Państwa tak by całość pasowała do oprawy Ślubu. Do każdego zlecenia zapewniamy ozdobne tablice rejestracyjne z napisem "Młoda Para". Zezwalamy również na samodzielne udekorowanie auta pod warunkiem zachowania środków ostrożności i dbałości o lakier. To wszystko są usługi bezpłatne.
Cena naszej usługi wynosi ok.150 zł za godzinę, przy wynajmie auta powyżej 5 godzin oferujemy specjalne warunki. Koszt całego zlecenia jest zależny zarówno od ilości godzin jak i trasy przejazdu. Koszt ten zawiera wynajem samochodu wraz z kierowcą i paliwem, tak więc nie ponosicie Państwo żadnych innych wydatków. Przy dłuższym czasie wynajmu cena jest ustalana indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu!
JAGUAREM Do Ślubu
tel.537845255
email:@