POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


RESTAURACJA MANUFAKTURA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy obiektem, który doskonale sprawdza się przy organizowaniu małych oraz dużych przyjęć weselnych.

Manufaktura powstała właśnie z myślą o uroczystościach rodzinnych. Dwie sale czekają, aby przyjąć do 150 gości jednocześnie. Na dużej sali przygotowaliśmy w pełni wyposażoną scenę wraz z kompleksowym zapleczem nagłaśniającym
i oświetleniowym. W ciepłych miesiącach zapraszamy również na nasz ogród, w którym również organizujemy imprezy okolicznościowe. Przed Manufakturą czeka ogrodzony parking dla odwiedzających naszą restaurację.

Zadbaliśmy o każdy detal, aby nasi Goście w tym wyjątkowym okresie czuli się u nas wyróżnieni. Wystrój naszej restauracji nawiązuje do stylu steampunk, w którym główną pozycję odgrywa maszyna parowa, jako synonim postępu i futurystyczne wynalazki zakorzenione w epoce wiktoriańskiej. Wszystko to w połączeniu z ceglano – miedzianą architekturą sprawia, że goście już na progu dają się uwieść niezwykłemu klimatowi Manufaktury.

Menu dopasowujemy do zapotrzebowania naszych Gości. Szefowie kuchni zaproponują Państwu indywidualnie opracowane dania, które idealnie wkomponują się w charakter wydarzenia.


Manufaktura to Restauracja, w której odbywają się:
●uroczystości ślubne;
●imprezy rodzinne;
●stypy
●imprezy firmowe
●imprezy kalendarzowe

RESTAURACJA MANUFAKTURA
tel.746633304
email:manufaktura.swidnica@gmail.com
http://www.restauracja-manufaktura.pl