POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


PPH ASTERPOL HOTEL KARKONOSZE ***
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Najpiękniej położony hotel*** w Karpaczu, wybudowany w stylu luksusowego górskiego schroniska, doskonale wkomponowany w malowniczą dolinkę, z trzech stron otoczony lasem. Już na pierwszy rzut oka odnosi się wrażenie harmonii i spokoju, co gwarantuje wspaniały wypoczynek, w tej pięknej górskiej miejscowości.
W kompleksie hotelowym znajdują się: bar, restauracje, profesjonalna sala konferencyjna, sauna, siłownia, bilard, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, sztucznie naśnieżany stok narciarski "LODOWIEC" z dwoma wyciągami, szkółka narciarska, oraz monitorowany zamykany parking.
Nasz hotel oferuje luksusowe, komfortowe pokoje 1- i 2-osobowe oraz ekskluzywne apartamenty i studia. Przygotowaliśmy również pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Naszą dewizą jest ugościć naszego klienta jak najlepiej potrafimy, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się Państwo u nas jak w domu.
Kompleks Hotel "Karkonosze" dysponuje ponad czterdziestoma miejscami - mieści autokar. Wszystkie pokoje posiadają TV, radio, telefon, dostęp do internetu (WiFi) oraz łazienki.
Hotel „Karkonosze” to idealne miejsce dla organizacji konferencji, pobytu grup oraz wypoczynku rodzinnego.
Jesteśmy przygotowani na realizację indywidualnych życzeń i potrzeb naszych Gości,
Kompleks hotelowy dysponuje wielofunkcyjnymi salami oraz profesjonalną, klimatyzowaną salą konferencyjna, co pozwala na zorganizowanie imprez, spotkań, oraz najbardziej ekskluzywnych sympozjów i konferencji na ponad 120 Osób.
Istnieje możliwość urządzenia imprez typu incentive dla firm, z własnym scenariuszem lub według naszych propozycji.
PPH ASTERPOL HOTEL KARKONOSZE ***
tel.601771986
email:hkarkonosze@gip.com.pl
http://www.hotel-karkonosze.com.pl