POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Wynajem zabytkowej limuzyny Lincoln Continental
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jeżeli należysz do grona poszukiwaczy skarbów, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!
Z przyjemnością pragniemy przedstawić naszego sześcioosobowego Lincolna Continentala. Nasze zabytkowe auto rozświetli każdą ważną uroczystość swoją elegancją, wygodą oraz przestronnością. Szybko nie daje o sobie zapomnieć, wzbudza ogromne zainteresowanie w każdym miejscu na Ziemi.

Marzycie o podróż w czasie? czemu nie, to dla nas wykonalne.. Z naszym Lincolnem odpłyniesz (dosłownie) w podróż do lat 70 XX wieku i poczujesz się jak prezydenci USA. Nasza limuzyna została została stworzona dla najważniejszych osobistości Państwa tamtych lat.Jeśli pragniecie aby Wasz dzień był jedyny, niezapomniany, ta oferta skierowana jest do właśnie do Was.
Lincoln Continental nie jest zwykłym krążownikiem szos o czym świadczy zaledwie 370 egzemplarzy wyprodukowanych tego modelu. Dodam, że to najprawdopodobniej jedyny zachowany model w Europie.. więc nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się nielimitowanym czasem podróży. Twoją uroczystość rozświetli dodatkowo elegancki i sympatyczny szofer.
Do naszego ogromnego asortymentu zalet dorzucamy tablice "młoda para" gratis oraz kilka przystrojeń samochodu do wyboru.
Nasza Limuzyna obsługuje wszelkiego rodzaju przejazdy okolicznościowe:
- Wesela
- Wieczory kawalerskie i panieńskie
- Imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, studniówki, chrzciny)
- Randki
- Zaręczyny
- Spotkania biznesowe
- Reklama,
- Filmy
- Teledyski
- Oraz przewozy według indywidualnych życzeń klienta...
Lincoln Continental
tel.721341822
email:@