POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Auto do ślubu - MERCEDES-BENZ W115 z 1975r.
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Szanowni Państwo,


Niniejszym prezentuję Państwu możliwość wykorzystania mojego egzemplarza Mercedesa W115 z 1975r. jako samochodu służącego Państwu w dniu ślubu.
Jest to eleganckie, wygodne auto o klasycznej urodzie i ciekawej linii. Posiada urok zabytkowego samochodu, zachowując przy tym ponadczasowość wizualną i konstrukcyjną. Jest też niezawodny a wszystkie podzespoły są oryginalne.
Model ten, potocznie zwany "ósemką" jest subtelny i delikatny, jednak zdecydowanie przyciąga spojrzenia. Daleko mu jednak do ekstrawagancji czy pretensjonalności. Oferuję go z myślą o osobach, które w takim właśnie stylu wyobrażają sobie ten dzień.
Z powodu wszystkich tych cech, na przestrzeni lat, model W115 był wyborem ambasadorów, korpusów dyplomatycznych, szefów rządów, prawników, lekarzy, bankierów i biznesmenów. Można rzec, że pod każdym względem, stanowi on esencję marki Mercedes-Benz.
Jednak moja oferta to nie tylko samochód. Również Gwarantuję Państwu spokojne nerwy, co jest nie mniej ważne. Auto na pewno będzie sprawne i przygotowane wedle życzenia Klienta a w razie sytuacji krytycznej (trzęsienie ziemi, koklusz itp.) podstawię inne, równie dobre, tyle że nowe. Mogą Państwo spać spokojnie.
Ponadto jestem do Państwa dyspozycji cały dzień. Jedna stawka obowiązuje bez znaczenia ile czasu minie od odebrania Pana Młodego z Jego domu aż po dowiezienie Państwa na Wesele. Jeśli zażyczą sobie Państwo sesji zdjęciowej w dniu ślubu z wykorzystaniem samochodu – proszę bardzo. Jestem do dyspozycji i nie pobieram dodatkowych opłat.
W dodatku oferuję bardzo konkurencyjną i okazyjną cenę, co pozwoli zmniejszyć koszty wesela, zachowując jego prestiżową oprawę. Wynosi ona 479 zł za cały dzień + pakiet 75 km gratis. Wspomniane kilometry do wykorzystania, licząc od domu Pana Młodego po salę weselną. Żadnych kruczków, żadnych dodatkowych opłat.
Wielu wynajmujących pisze, że „mój samochód z pewnością uświetni Państwa wesele”. Ja wychodzę z innego założenia. To Państwo uświetnią historię mojego Mercedesa i nie ukrywam, że liczę na pamiątkowe zdjęcie, które jeśli Państwo pozwolą, umieszczę na mojej stronie internetowej, która właśnie powstaje oraz u siebie w domu na ścianie :-).

Z wyrazami szacunku,

Artur

PS. Samochód można wynająć na terenie całego województwa!
MERCEDES-BENZ W115
tel.696830744
email:@