POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
Konsultant i Dekoracje ślubne
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Art Arabesca świadczy usługi na każdej płaszczyźnie organizacji weselnej. Zadaniem naszej firmy jest zapewnić Państwu komfort i wygodę podczas planowania dnia ślubu, tak abyście mogli przeżywać te chwile bez niepotrzebnego stresu.Proponowane przez nas usługi są kompleksowe poczynając od doradztwa poprzez dekorowanie sali i kościoła, kończąc na nawiązywaniu współpracy z firmami, które odgrywają kluczową rolę w realizacji Waszego wyjątkowego dnia, np. kwiaciarnie, sale i domy weselne, fotograf, etc. Innymi słowy jako Państwo Młodzi cieszycie się wspaniałym nadchodzącym wydarzeniem, a my telefonujemy i odwiedzamy odpowiednie miejsca przedstawiając Wam później wachlarz dostępnych możliwości. Pomagamy Państwu na każdym etapie planowania uroczystości/.

Ponadto na życzenie Państwa Młodych możemy wykonać odrębną wybraną usługę, np. tylko dekorowanie sali weselnej, kościoła lub samo załatwienie wszelkich formalności.Nasza firma przede wszystkim cechuje się indywidualnym podejściem do każdej zainteresowanej pary oraz Ich możliwości finansowych. Projekt jaki realizujemy jest dostosowany do klientów jako Ich wyjątkowa, niepowtarzalna koncepcja działając w oparciu o najnowsze trendy oraz style weselne (klasyczny, boho, geometryczny, vintage, itd.). Najważniejsze dla nas są preferencje i wymagania Państwa Młodych, dlatego od początku współpracy pozostajemy z Wami w stałym kontakcie.Chcemy spełnić Wasze marzenie, aby Ten Dzień był dla Was niepowtarzalny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje.Jesteśmy jedyną firmą doradczo - organizacyjną działającą bezpośrednio na terenie powiatu Szczycieńskiego i okolic.

Ceny projektów są ustalane i dopasowywane indywidualnie do klienta.

Prowadzimy zapisy na sezon 2021.
Art Arabesca - konsultant i dekoracje ślubne
tel.515122127
email:art.arabesca@gmail.com
https://art-arabesca.business.site/