POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Królewska Limuzyna Daimler - majestat i elegancja
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Pragnę zaoferować Państwu wynajem wyjątkowego, niepowtarzalnego oraz wzbudzającego zachwyt i podziw zabytkowego samochodu jakim jest Królewska Limuzyna marki Daimler. Auto to wyprodukowane zostało specjalnie dla koronowanych głów, arystokracji, przedstawicieli rządu oraz artystów. Limuzyna z powodzeniem spełniała swoją rolę na dworach Wielkiej Brytanii oraz Danii. Swym majestatem, komfortem oraz wygodą sprawiła, że była ulubionym autem Królowej- Matki, a Elżbieta II używa go do tej pory. Limuzyny tej używali również Beatlesi, była wykorzystywana w filmie o Jamesie Bondzie - "Jutro nie umiera nigdy". Pojazd był produkowany ręcznie z wielką dbałością o szczegóły. Wyprodukowano tylko 4116 takich limuzyn.

Limuzyna ta dysponuje szeroką i wygodną tylną kanapą, wraz z kierowcą może pomieścić 7 osób. Obszerny bagażnik pomieści kwiaty i prezenty od dużej liczby gości. Pragnę dodać, że na żywo prezentuje się dużo dużo lepiej niż na zdjęciach.

Auto może być również wykorzystane do uświetnienia wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych jak: komunie, chrzty, osiemnastki, wieczory kawalerskie bądź panieńskie, jubileusze, uroczystości szkolne lub firmowe, spotkania biznesowe - okazji jest bardzo wiele i to auto z pewnością doda każdej takiej okazji splendoru.


Teraz każda Para Młoda, może poczuć ten ekskluzywny klimat, dostępny wcześniej, tylko dla wybranych elit.
KRÓLEWSKA LIMUZYNA
tel.729555016
email:wesele@krolewska- limuzyna.pl
http://krolewska-limuzyna.pl