POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


SALA WESELNA GLAMOUR
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Sala Weselna Glamour to nowo wyremontowany obiekt, który znajduje się w miejscowości Świebodzice w pobliżu Książańskiego Parku Krajobrazowego i Zamku Książ. Okazałością i gabarytami zbliżona jest do głównej sali weselnej w Zamku Książ – Sali Balowej.

Niegdyś kultowa sala Metalowiec, dziś odrestaurowana i utrzymana w eleganckim stylu to idealne miejsce na organizację ślubu, studniówki i wesela w Świebodzicach. Swoimi możliwościami i okazałością przyciąga gości nie tylko z miejscowości Świebodzice, ale i całego Dolnego Śląska, a nawet Polski. Oferta noclegowa w pobliskim Pensjonacie Galery w Świebodzicach lub w Hotelu przy Oślej Bramie w Zamku Książ jeszcze bardziej uatrakcyjniają ofertę weselną Sali Glamour.

Pomożemy zorganizować Twój ślub, wesele i studniówkę (studniówka w Zamku Książ) w najpiękniejszej sali weselnej w miejscowości Świebodzice (Dolny Śląsk). Pozwól nam spełnić Twoje marzenia…
Do Państwa dyspozycji jest zespół kreatywnych profesjonalistów, który służy wiedzą, doświadczeniem i rozwiązaniem każdego problemu przyszłej Pary Młodej.

Specyfikacja sali

Bez dodatkowych opłat wynajmu
Klimatyzowana
Do 200 osób
Scena
Zaplecze kuchenne
Toalety
Szatnia
Parking bezpłatny

Sala Glamour to nie tylko ślub, studniówka i wesele, ale również bogata oferta organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich innych eventów nawet do 200 osób.
Mirjan 2 Natalia Olendzka
tel.602380614
email:brama@mirjan.pl
http://www.mirjan.pl/