POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


RESTAURACJA W HOTELU LOTHUS***
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Od wielu lat we Wrocławiu najlepsza orientalna kuchnia serwowana jest w Restauracji Lothus. Jesteśmy zobowiązani do kontynuowania tradycji przyrządzania potraw według oryginalnych dalekowschodnich receptur. W połączeniu z nutą współczesności nasze dania zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Naszą specjalnością jest kuchnia wietnamska. W imieniu Szefa Kuchni szczególnie polecamy sałatkę z pędów lotosu, polędwicę z grilla po pekińsku podawaną na gorącym półmisku, kaczkę po tonkińsku, węgorza duszonego z papryką i trawą cytrynową podawanego na żeliwie.

Doskonała kuchnia, oryginalne wnętrza udekorowane elementami Kultury dalekiego wschodu stanowią idealną oprawę dla spotkań biznesowych oraz kolacji w gronie najbliższych i przyjaciół.

Naszą propozycje menu uzupełnia oferta organizacji uroczystości weselnych i komunijnych opartych zarówno na daniach orientalnych jak i polskich. W cenie uroczystości weselnej zapewniamy tort oraz dekorację sali - także w przypadku przyjęcia komunijnego. Restauracje Lothus tworzą trzy sale: główna, duża bankietowa, oraz mała bankietowa, które odpowiednio mogą pomieścić: 60, 30, oraz 8 osób.
HOTEL LOTHUS***
tel.713410062
email:marketing@lothus.pl
http://www.lothus.pl