POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HOTEL NOWA-SKI***
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Hotel Nowa-Ski jest komfortowo wyposażonym obiektem stwarzającym wrażenie baśniowego zamku. Położony jest u podnóża Księżej Góry, nad uroczym górskim strumieniem, a wszechobecnie otaczająca cisza gwarantuje wspaniały wypoczynek.

Zapewniamy serdeczną, profesjonalną obsługę oraz wyśmienitą kuchnię!

Restauracja
Hotel dysponuje kameralną restauracją, gdzie serwowana jest przepysza kuchnia polska, jak również europejska i światowa. Jako kulinarną atrakcję podajemy tradycyjne, polskie potrawy.
Bar
Bar połączony jest z restauracją. Serwowane są tu wina czerwone i białe, różnych gatunków, a także szeroka gamę alkoholi oraz drinków. Jeśli goście mają ochotę na coś ciepłego, zapraszamy na pyszną włoska kawę Lavazza, pod różnymi postaciami, herbatę Eilees lub też na gorącą czekoladę. Nowością, szczególnie podczas przyjęć jest oryginalna czekoladowa fontanna, która gości częstuje spływającą z fontanny na ciasteczka lub owoce czekoladą. Ta słodka zabawa bardzo integruje biesiadników.
Ogród zimowy
Wielką nowością w Hotelu Nowa-Ski jest przeszklony ogród zimowy, który połączony jest z restauracją. W ogrodzie umieszczono 4 okrągłe stoły i wygodne fotele, abyście Państwo mogli biesiadować "pod niebem". Z ogrodu rozciąga się piękny widok na góry i na ogrody hotelowe. Ogród zimowy zapewnia chwile wśród pięknych roślin, nawet w środku zimy.
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa jest oazą relaksu i ukojenia. Przy rozpalonym kominku czas płynie wolniej, a serce bije spokojniej. Także jasno zielona i biała tonacja barw uspokaja i odpręża. Wystrojem wnętrz sala kominkowa nawiązuje do Karkonoszy i dziewiczej natury gór,a uroku dodają okna witrażowe oraz kameralne oświetlenie.
Altanka Grillowa
W hotelowym ogrodzie znajduje się Altanka Grillowa, na 40 miejsc siedzących. Zimą okna są przeszklone, a altanka zabudowana, natomiast latem okna są otwarte. Altanka jest wymarzonym miejscem na biesiady, zabawy na świeżym powietrzu oraz integrację grupową. Na zamówienie serwujemy kolacje grillowe, grzaniec oraz inne swojskie potrawy karkonoskie, a przy suto zastawionym ruszcie, w tradycyjnej, rodzinnej atmosferze, będą się Państwo delektować grillowymi specjałami serwowanymi w górskiej scenerii.
HOTEL NOWA-SKI***
tel.669993808
email:konferencje@nowa-ski.pl
https://www.nowa-ski.pl